Čempionų lygoje – iššvaistyta „Juventus“ persvara Madride ir „Real“ kapituliacija Paryžiuje

Atletico futbolininkai
2019-09-19 00:03

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaisti likę aštuoni pirmojo turo susitikimai, kuriuose primušta visa krūva įvarčių.

Bene įdomiausi mačai vyko Madride ir Paryžiuje.

Ispanijos sostinėje namie rungtyniavusi „Atletico“ ekipa turėjo dviejų įvarčių deficitą, tačiau galiausiai išplėšė lygiąsias prieš Turino „Juventus“ klubą – 2:2.

Italijos čempionai pirmavo po dviejų įvarčių antrajame kėlinyje – 48-ąją minutę pasižymėjo Juanas Cuadrado, o 65-ąją skirtumą padvigubino Blaise‘as Matuidi.

Visgi „atletai“ atsitiesė – 70-ąją minutę įvartį pasiekė Stefanas Savičius, o 90-ąją rezultatą išlygino Hectoras Herrera ir Madrido klubas iškovojo tašką.

Savo ruožtu Paryžiuje vietos „Saint-Germain“ klubas net 3:0 sutriuškino Madrido „Real“ futbolininkus.

„Karališkąjį“ klubą dar pirmajame kėlinyje palaužė buvusio komandos žaidėjo Angelio di Marios du įvarčiai – saugas pasižymėjo 14 ir 33 minutėmis. Trečiąją vinį į „Real“ vartus jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką smeigė Thomasas Meunier.

Įdomu tai, kad pergalę paryžiečiai pasiekė net ir žaisdami be savo lyderių trejeto – Kyliano Mbappe, Neymaro ir Edinsono Cavani.

Lengvą pergalę Ukrainoje pasiekė „Manchester City“ klubas. Anglijos čempionai po Riyado Mahrezo, Ilkay'aus Gundogano ir Gabrielio Jesuso įvarčių 3:0 sutriuškino Donecko „Šachtar“.

Tokiu pat rezultatu pirmojo turo mačą laimėjo ir Miuncheno „Bayern“, namuose 3:0 sutriuškinęs Belgrado „Crvena Zvezda“. Po įvartį bavarams pelnė Kingsley Comanas, Robertas Lewandowskis ir Thomasas Mulleris.

Kiek netikėtai lengvą pergalę iškovojo Zagrebo „Dinamo“ klubas, kuris namie net 4:0 sutaršė Bergamo „Atalanta“. Net tris sykius Kroatijos čempionų komandoje pasižymėjo Mislavas Oršičius.

Pergalę pirmajame ture pasiekė ir Maskvos „Lokomotiv“, išvykoje 2:1 nugalėjusi Leverkuzeno „Bayer“. Savo ruožtu „Club Brugge“ ir Stambulo „Galatasaray“ (0:0) ir Pirėjo „Olympiakos“ bei Londono „Tottenham Hotspur“ (2:2) sužaidė lygiosiomis.