Taisys situaciją: S. Curry įsipareigojo atstovauti JAV rinktinei olimpinėse žaidynėse

Stephenas
Stephenas
  © SCANPIX
Alfa.lt
2019-09-18 16:29

Nesėkmingai pasaulio krepšinio čempionate pasirodžiusi JAV rinktinė į kitų metų Tokijo olimpines žaidynes greičiausiai vyks gerokai rimtesnėmis pajėgomis.

Vienas iš daugybės šiemet į Kiniją nevykusių krepšininkų, snaiperis Stephenas Curry, pareiškė, jog padės savo šalies nacionalinei komandai olimpiados krepšinio turnyre.

„Toks yra mano pagrindinis planas, – tikino „Golden State Warriors“ vedlys. – Tikiuosi, kad man pavyks išvengti traumų ir kitų pašalinių veiksnių, galinčių sutrukdyti.“

S. Curry taip pat atskleidė vieną pagrindinių savo motyvų prisijungti prie rinktinės. 30-metis žaidėjas, atstovavęs savo šalies komandai 2010 ir 2014 m. pasaulio čempionatuose, dar niekuomet nėra žaidęs olimpinėse žaidynėse.

„Labai noriu vykti į olimpiadą, nes niekada ten nebuvau. Pasaulio čempionatuose laimėjau du aukso medalius, tačiau olimpinės žaidynės yra ta patirtis, kurią noriu išgyventi. Tikiuosi, kad kitąmet tai pagaliau išsipildys“, – sakė triskart NBA čempionas.

Tai, jog ketina atstovauti JAV rinktinei ateinančią vasarą, kiek anksčiau paskelbė ir S. Curry komandos draugas Oklando klube Draymondas Greenas ir Portlando „Trail Blazers“ lyderis Damianas Lillardas.

JAV rinktinė praėjusiame pasaulio čempionate patyrė pirmuosius pralaimėjimus po 13 metų pertraukos ir užėmė vos 7-ąją vietą.