„The Walking Dead“ Vilniuje: susitikimas su serialo aktoriumi ir zombių apokalipsė

„The Walking Dead“
„The Walking Dead“
Alfa Pramogos
2019-09-18 16:28

Spalio pradžioje visame pasaulyje startuojant dešimtajam kultinio serialo „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) sezonui, Vilniuje organizuojamos išskirtinės pramogos. Rugsėjo 21–22 d. vyksiančio populiariosios kultūros renginio „Comic Con Baltics 2019“ metu serialo gerbėjai galės susitikti su aktoriumi Stevenu Oggu bei išbandyti save „Vaikštančių numirėlių“ išgyvenimo zonoje (angl. „The Walking Dead Experience“). Aktorių ir zombių apokalipsės erdvę renginyje pristato „FOX“ kanalas.

„Nuo 2010 m. televizijos ekranuose matoma amerikiečių siaubo drama – vienas populiariausių serialų visame pasaulyje. Ne išimtis ir Baltijos šalys. Dėl šios priežasties, artėjant dešimtajam serialo sezonui kartu su renginio partneriu „FOX“ kanalu nusprendėme pasirūpinti, kad renginyje netrūktų pramogų ir aktyvacijų, susijusių su serialu „Vaikštantys numirėliai“, – sako „Comic Con Baltics“ organizatorius Darius Krasauskas.

Svarbiausia iš jų, anot renginio organizatoriaus, taps specialiai „Comic Con Baltics 2019“ sukurta zombių apokalipsę imituojanti erdvė.

„Daugiau nei 200 kv. metrų plote įsikurs gąsdinanti ir bauginanti „Vaikštančių numirėlių“ erdvė. Joje lankytojai galės išgyventi zombių apokalipsę – turės išsigelbėti pereidami specialiai renginiui sukurtą viruso infekuotą išbandymų zoną. Galime išduoti tik tiek, kad adrenalino tikrai netrūks“, – sako D. Krasauskas.

Organizatorius pažymi, kad dėl gąsdinimo ir siaubo elementų erdvė bus atvira tik 18 ir daugiau metų turintiems renginio dalyviams. Joje dalyviai užtruks nuo keleto iki keliolikos minučių.

„Mažos lankytojų grupės bus įvedamos į uždarą zoną, sudarytą iš dviejų dalių – morgo ir operacinės. Jose dalyvius pasitiks zombiai, kurie ves lankytojus per čia jų laukiančius iššūkius. Atmosferą sustiprins specialūs efektai, dekoracijos ir baugūs garsai“, – pasakoja „Comic Con Baltics 2019“ organizatorius.

Atvyksta „Vaikštančių numirėlių“ žvaigždė

Serialo „Vaikštantys numirėliai“ patirtis bus ne vienintelė, su kultiniu televizijos serialu susijusi renginio atrakcija. Susitikti su gerbėjais į „Comic Con Baltics 2019“ renginį atvyksta ir garsusis Simono vaidmenį seriale įkūnijęs aktorius S. Oggas.

„S. Oggas yra išskirtinė kino pasaulio asmenybė, galinti pasigirti ne tik stipriais ir įsimintinais projektais bei įkūnytais veikėjais, bet ir prestižiniais apdovanojimais. Nors seriale „Vaikštantys numirėliai“ sukūrė vieną ryškiausių savo personažų, tačiau jis tikrai ne vienintelis. Jis taip pat vaidino seriale „Vakarų pasaulis“ (angl. „Westworld“), įkūnijo pagrindinį vaidmenį garsiajame kompiuteriniame žaidime „GTA V“, – sako D. Krasauskas.


„The Walking Dead“

„The Walking Dead“

Seriale „Vaikštantys numirėliai“ aktorius praleido beveik tris sezonus – nuo 2016 iki 2018 m.

„Per daugiau nei dvejus filmavimo aikštelėje praleistus metus S. Oggas buvo ryškiai matomas tarp tokių žvaigždžių kaip Andrew Lincolnas, Jonas Bernthalas, Sarah Wayne Callies, Laurie Holden bei praėjusių metų „Comic Con Baltics“ viešėjęs aktorius Rossas Marquandas. Tikime, kad dėl savo atliktų vaidmenų ir gerbėjams puikiai pažįstamos charizmos S. Oggas bus vienas įsimintiniausių Lietuvą iki šiol aplankiusių Holivudo aktorių“,  sako D. Krasauskas.

2010 m. pirmą kartą pasirodę „Vaikštantys numirėliai“ rudenį žiūrovams pristatys jau dešimtąjį sezoną. Per šį laiką serialas subūrė dešimtis milijonų gerbėjų visame pasaulyje, laimėjo daugiau nei šešiasdešimt ir buvo nominuotas dar keliems šimtams apdovanojimų. Tarp jų – ir Auksiniams gaubliams (angl. Golden Globe Awards).

Pasaulinė dešimtojo sezono serialo premjera Europoje vyks spalio 7-ąją. Lietuvos žiūrovai serialą galės matyti FOX kanalu užsisakę „Telios“ ar kito skaitmeninės televizijos paslaugų tiekėjo paslaugas.

Išbandyti „Vaikštančių numirėlių“ patirtį bei susipažinti su aktoriumi S. Oggu gerbėjai galės rugsėjo 2122 d. populiariosios kultūros renginio „Comic Con Baltics 2019“ metu „Litexpo“ parodų rūmuose, Vilniuje.

Trečius metus iš eilės vyksiančiame renginyje lankytojų lauks susitikimai su pasaulyje garsiais aktoriais ir kūrėjais iš garsiausių kino bei televizijos projektų. Taip pat – „AVAKA“ pristatomų naujausių lietuviškų filmų premjeros, trumpametražių lietuviškų filmų peržiūros, vaizdo žaidimų ir jiems skirtos moderniausios įrangos išbandymas, komiksai ir pasaulyje garsūs jų kūrėjai, cosplay pasirodymai, šeimų erdvė ir daug kitų, tiek suaugusiems, tiek mažiesiems skirtų pramogų. 

„The Walking Dead“ Vilniuje: susitikimas su serialo aktoriumi ir zombių apokalipsė

„The Walking Dead“