Tarnybų darbuotojai apsimeta žaislais
Nuotraukos plinta visame pasaulyje it virusas

Iš Ciuricho policijos Facebook paskyros
Iš Ciuricho policijos Facebook paskyros
  © Asmeninis albumas
Alfa.lt
2019-09-22 07:53

Tetrio iššūkį jau priėmė tūkstančiai žmonių iš įvairiausių pasaulio kampelių. Gaisrinės, policijos ar greitosios pagalbos darbuotojai gulasi ant žemės ir imituoja žaislus. Šalia idealia tvarka yra išdėstyta tarnybų amunicija.

„Jei jūs visada norėjote sužinoti, kas yra eismo patrulių automobilyje, prašome, žiūrėkite“, – rugsėjo 1 d. feisbuko paskyroje po nuotrauka, vaizduojančia pareigūnus ir jų darbo priemones, parašė Šveicarijos Ciuricho kantono policijos departamentas.

Taip prasidėjo socialinių tinklų iššūkis, kuris pasklido visame pasaulyje interneto platybėse it virusas. Publikuojantys tokias nuotraukas naudoja grotažymę „tetrischallenge“ (tetrio iššūkis).

Nuotraukos iš viršaus greičiausiai yra daromos dronais arba darbuotojai randa kitų puikių būdų priimti socialinių tinklų iššūkį.

Lego kaladėles ir figūrėles imituojančių darbuotojų nuotraukos verčia nusišypsoti – primena, kaip vaikystėje susipažinome su skirtingomis profesijomis per žaislus. Netikėtas iššūkis labai populiarus visame pasaulyje. Instagrame pagal iššūkio grotažymes galima rasti per 2 tūkst. nuotraukų.


View this post on Instagram

#tetrischallenge #airport #firefighters

A post shared by 央邁勇 (@brain_hsu0528) on