120 minučių trukusioje LFF taurės pusfinalio dramoje – „Sūduvos“ pergalė prieš „Žalgirį“

Sūduvos futbolininkai (fksuduva.lt nuotr.)
2019-09-17 21:16

Jau Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro pusfinalyje į kovą stoję favoritai Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ sirgaliams padovanojo tikrą futbolo spektaklį.

Dramatiškose rungtynėse Marijampolės „Arvi“ stadione pergalę po pratęsimo 4:2 šventė šeimininkų komanda, patekusi į LFF taurės finalą pirmąsyk nuo 2016 m.

Lemiamose rungtynėse dėl nugalėtojų taurės „Sūduva“ rugsėjo 29-ąją Utenoje žais prieš Gargždų „Bangą“ arba „Palangą“ – šių komandų pusfinalio akistata bus žaidžiama trečiadienį Gargžduose.

Rungtynės Marijampolėje prasidėjo tiesiog pašėlusiu tempu – jau 13-ąją minutę buvo pasiekti trys įvarčiai. Dusyk į priekį veržėsi „Sūduva“ – 5-ąją minutę įvartį Semiras Kerla, o po aštuonių minučių baudinį realizavo Mihretas Topčagičius. Rezultatą 11-ąją minutę buvo išlyginęs Tomislavas Kišas.

„Žalgiris“ pratęsimą išplėšė po 74-ąją minutę Liviu Antalio pelnyto įvarčio.

Pratęsime komandos kurį laiką žaidė mažumoje – „Žalgirio“ gretose dar 78-ąją minutę antrąją geltoną kortelę užsidirbo Saulius Mikoliūnas, o „Sūduvos“ komandoje 106-ąją minutę iš aikštės buvo išvarytas Aleksandras Živanovičius.

Galiausiai, pratęsimo pabaigoje sūduviečiai pergalę išplėšė dviem tiksliais smūgiais – 113-ąją minutę antrą įvartį pelnė S. Kerla, o jau per pridėtą laiką pasižymėjo Michaelis Blauensteineris.

„Sūduva“ LFF taurę siekia iškovoti trečią kartą klubo istorijoje, o „Žalgiris“ neapgynė pernai laimėto trofėjaus, kai finale buvo nugalėtas Kauno „Stumbras“.