„Namas“: jaudinantys susitikimai nepaliks abejingų

„Namas“
„Namas“
  © TV3
Alfa Pramogos
2019-09-16 17:19

Šiandien TV3 laidoje „Namas“ – itin jautri diena: ne tik jaudinančios išpažintys, bet ir netikėti susitikimai nepaliks abejingos nė vienos dalyvės. Ašaros liesis upeliais – ir iš skausmo, ir iš džiaugsmo.

Užduotis, kurią šiandien „Namo“ dalyvėms paruošė laidos vedėja Gerda Žemaitė, nebuvo lengva – sukėlė daug prisiminimų ir pačių įvairiausių jausmų, atvėrė ne vieną skaudžią žaizdą. Visos projekto dalyvės turėjo prisiminti savo mamas ir atvirai pasakyti, ką joms jaučia, nepriklausomai nuo to, ar bendrauja su mamomis, ar jų jau seniai nebėra tarp gyvųjų.

Ne viena dalyvė prisipažino turinti daug nuoskaudų, daug neišsakytų žodžių ir jausmų, bet ne viena pastebėjo, kad kitaip pradėjo vertinti savo mamą, kai pačios susilaukė vaikų.

Justinos mama jau daug metų gyvena Norvegijoje. Projekto dalyvė neslepia, kad jos ne itin gerai sutarė, bet gimus sūneliui santykiai labai pasitaisė.

„Tik gimus mano pačios vaikui, supratau, kaip mama stengėsi dėl manęs“, – sakė Justina.

„Dabar labai geri santykiai su mama. Nuo mažens ryšio nelabai buvo. Atsimenu baimę jos akyse. Buvo daug dalykų, kuriuos galėjo pakeisti, bet nepakeitė. Pavyzdžiui, tėvas mušė ne tik ją, bet ir mane. Galbūt dėl to jos nekenčiau. Buvau išbraukusi ją iš savo gyvenimo. Ištisus metus net neaplankydavau. Bet viskas pasikeitė prieš kokius dešimt metų“, – susijaudinusi kalbėjo Snieguolė.


„Namas“

„Namas“© TV3

„Dabar aš norėčiau tavęs, mama, atsiprašyti, kad galbūt tuo metu, kai tave ignoravau, galėjau tau padėti išspręsti tavo problemas, mažiau galvoti apie save. Dėkoju, kad esi dabar, ir išnaudosime visą laiką kartu“, – jausmingai kalbėjo Snieguolė. Tuomet moteris dar nežinojo, kad jos laukia staigmena – į namą jos aplankyti atvyko mama. Moterų susitikimas sujaudino visas „Namo“ gyventojas. Ir tai dar ne paskutinė staigmena Snieguolei – šiandien jos lauks dar vienas netikėtas, bet itin džiuginantis susitikimas su pačiu brangiausiu žmogumi.

Virginija nedaug prisimena mamą – anksti jos neteko. Galbūt dėl to ją iki šiol lydi vienatvė ir nuoskaudos. Kokios bebūtų patirtys, visos sutarė dėl vieno – skaudžiausia jaustis nereikalingam savo mamai.

Kad atvirumas griauna sienas, o nuoširdus pokalbis gydo, įrodė Justina.

Kurį laiką brendusi antipatija tarp Virginijos ir Justinos prasiveržė. Justina – ne ta, kuri laiko viską savyje. Ji ryžosi išsiaiškinti santykius su Virginija ir tiesiai šviesiai jos klausė:

„Kas negerai? Matau, kaip atidžiai mane stebi. Jaučiu, kad neaptinku tau. Gal padariau kažką ne taip? Gal pasakiau kažką? Tai tu sakyk. Aš noriu, kad visos būtume kaip vienas kumštis, kad visos viena kitai padėtume“, – be užuolankų kalbėjo Justina.

Akivaizdu, kad Virginija nesitikėjo tokio žingsnio iš Justinos ir tik nedrąsiai kalbėjo: „Ne, ne, viskas gerai, man tik reikia priprasti, susibendrauti...“ – sakė moteris.

Justinos atvirumas sumažino įtampą ir sugriovė tvyrojusį nebylų priešiškumą. Netrukus moterys jau atvirai šnekučiavosi.

Dar daugiau sukrečiančių moterų istorijų ir dramų – šiandien 19.30 val. laidoje „Namas“ tik per TV3!

„Namas“: jaudinantys susitikimai nepaliks abejingų

„Namas“