Baltijos futbolo gėda: šešerios rungtynės – rezultatas 2:22

Vytautas Andriuškevičius
Vytautas Andriuškevičius
  © Irmantas Gelūnas / Fotobankas
Alfa.lt
2019-09-12 14:12

Lietuvos futbolo rinktinė kalnų nenuvertė ir per dvejas 2020 m. Europos čempionato atrankos rungtynes grupės favoritams neįkando – prieš Ukrainą buvo pralaimėta 0:3, prieš Portugaliją – 1:5.

Visgi ne ką geresnė situacija išlieka ir kitose Baltijos šalyse, kurių komandos patyrė ne ką mažiau skaudžias nesėkmes.

Žemyno pirmenybių atrankoje kol kas itin nesiseka latviams, kurie praėjusį savaitgalį net 0:6 nusileido Austrijai, o kitose rungtynėse 0:2 suklupo ir prieš Šiaurės Makedoniją.

Du pralaimėjimus patyrė ir Estija, kuri iš pradžių namuose 1:2 pralaimėjo Baltarusijai, o po kelių dienų taip pat namie 0:4 nepasipriešino Nyderlandams.

Šie rezultatai reiškia, jog per šešerias rungtynes Baltijos valstybių rinktinės patyrė visus šešis pralaimėjimus, o bendras jų įvarčių santykis siekė net 2:22.

Ne ką geriau atrodo ir situacija turnyrinėje lentelėje, kur visos trys Baltijos valstybių komandos savo grupėse užima paskutines vietas.

Geriausiai kol kas sekasi lietuviams, kurie B grupėje yra surinkę 1 tašką, o jų įvarčių santykis siekia 4:15. Savo ruožtu estai C grupėje taškų dar neturi, o jų įvarčių santykis – 2:18. Latvių situacija G grupėje dar blogesnė – jie žaidė vieneriomis rungtynėmis daugiau, tačiau taip pat nesurinko nė taško ir turi tragišką įvarčių santykį – 1:21.