Pagirtinai ketvirtfinalyje kovojusius čekus pražudė penkios tobulos australų minutės

Australija - Čekija
  © FIBA
2019-09-11 17:38

Kinijoje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionate paaiškėjo ir paskutinė, ketvirtoji, pusfinalio dalyvė.

Ja tapo Australijos rinktinė, Šanchajuje 82:70 (17:17, 16:13, 30:18, 19:22) nugalėjusi Čekiją.

Andrejaus Lemanio auklėtiniai penktadienį vyksiančiose pusfinalio rungtynėse kausis su Ispanija. Kitame pusfinalyje varžysis argentiniečiai ir prancūzai.

Viena didžiausių pirmenybių sensacijų tapę Čekijos krepšininkai pagirtinai kovėsi ir ketvirtfinalyje, o dar trečiojo kėlinio viduryje jie su australais žengė koja kojon (43:43).

Visgi tuomet Australija įjungė aukštesnę pavarą – ketvirtį užbaigė atkarpa 20:5, susikrovė 15 taškų pranašumą ir, nepaisant čekų bandymų vytis varžovus ketvirtajame kėlinyje, iškovojo pergalę.

Čekai kovas Kinijoje pratęs žaisdami dėl 5-8 vietų. Jų varžovais rytoj bus Lenkijos krepšininkai.

Australija: Patrickas Millsas 24 (6/9 trit., 6 rez. perd.), Chrisas Gouldingas 14 (4/11 trit.), Andrew Bogutas 10, Matthew Dellavedova 9.

Čekija: Patrikas Auda 21 (3/3 trit.), Tomašas Satoransky 13 (13 rez. perd., 9 atk. kam.), Pavelas Pumprla 10, Jaromiras Bohačikas 8.