Ministras pirmininkas: „tvarkiečių“ subyrėjimas neturės įtakos Vyriausybės darbui

Saulius Skvernelis
Saulius Skvernelis
  © Edvard Blaževič
BNS
2019-09-11 15:38

„Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos subyrėjimas Seime įtakos Vyriausybės darbui neturės, balsų priimti sprendimus Seime užteks, sako premjeras Saulius Skvernelis.

„Vyriausybės veiklai frakcijos subyrėjimas įtakos neturės. (...) Yra valdančioji dauguma“, – trečiadienį Vyriausybėje žurnalistams sakė jis.

Premjeras patvirtino pakvietęs besikuriančią parlamentinę frakciją prisidėti prie valdančiosios daugumos.

„Šiandien buvau susitikęs su naujosios frakcijos, tikėtina, lyderiais, pakviečiau prisijungti ir remti Vyriausybės programą, Vyriausybę. Patikinimą gavau, kad kai susikurs frakcija, formalizuosis, mes tada kalbėsime dėl bendradarbiavimo, Vyriausybės palaikymo“, – sakė S. Skvernelis.

Anot jo, dauguma būsimos frakcijos narių dažniausiai balsuodami Seime palaiko Vyriausybės pasiūlymus.

„Visi planuojami frakcijos nariai nuosekliai, nuo pat pirmos dienos ir balsavo už Vyriausybės programą, ir balsuodami palaiko (projektus – BNS). Niekas nepasikeitė, mes turime daugumą“, – sakė Vyriausybės vadovas.

Jis tvirtino, kad būsimos frakcijos atstovai jokių postų neprašė.

„Nieko kol kas neketiname siūlyti, nes jie nieko ir neprašo“, – teigė S. Skvernelis.

Jis užsiminė, kad į naują frakciją pereinantys asmenys galės išlaikyti postus parlamente.

Premjeras trečiadienį nebuvo tikras, ar su frakcija Seime valdančioji koalicija pasirašys kokį nors susitarimą. Anot jo, galima dirbti ir be to, užtektų, kad įsikūrusi frakcija deklaruotų, jog remia valdančiąją koaliciją.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.