„X Faktoriaus“ nugalėtoja grupė „Good time boys“ surengs koncertą Vilniuje

„Good time boys“
„Good time boys“
  © Asmeninio archyvo nuotr.
Alfa Pramogos
2019-09-11 15:24

Roko grupės „Good time boys“ nariai džiaugiasi, kad praėjusi vasara padovanojo labai daug koncertų. Įpusėjus pirmam rudens mėnesiui muzikinio projekto „X Faktorius“ nugalėtojai kviečia savo gerbėjus susitikti Vilniuje. Rugsėjo 17 d. muzikantai surengs koncertą „Vasaros terasoje“.

„Šio įvykio laukiame su dideliu nekantrumu. Labai smagu grįžti į Vilnių ir šiame mieste pasidalyti savo muzika. Tikimės, kad koncertas mums įsimins kaip vienas geriausių per visą grupės istoriją“, – sako populiariausio Lietuvoje muzikos šou „X Faktorius“ laimėtojai.

Ši vasara „Good time boys“ buvo išties darbinga. Vaikinai turėjo daugiau nei 40 koncertų įvairiose miesto šventėse, festivaliuose, privačiose šventėse. „Iš prasidėjusio rudens tikimės vaisingo darbymečio. Po intensyvaus vasaros koncertavimo ir važinėjimo po įvairiausius Lietuvos kampelius norime susitelkti į naujų garsų ieškojimą ir savo kūrybą“, – kalba grupės nariai.

Grupė taip pat nufilmavo muzikos klipą, o dabar visas jėgas sutelkė savo kūrybai – įrašinėja albumą. „Kiekvieną dieną stengiamės džiaugtis tuo, kad turime galimybę groti, galime tuo gyventi, nevaržomai dalytis su kitais. Šis džiaugsmas ir visos jo suteikiamos galimybės ir yra mūsų kūryba. Tai ir esame mes patys“, – sako vaikinai.

Grupės nariai teigia, kad šio koncerto „Vasaros terasoje“ jie laukė ypač. Nors atskirai šioje scenoje vaikinai yra groję, lipti į sceną kaip „Good time boys“ jiems neteko. „Tai išskirtinė galimybė išgirsti mūsų kūrybos dainas, kurios jau labai greitai suguls į pirmąjį albumą. Visos dainos mums labai svarbios ir brangios. Todėl jas atlikti yra didelė atsakomybė ir džiaugsmas“, – kalba „Good time boys“ nariai.