A. Butkevičius atskleidė naujos Seimo frakcijos sudėtį

Algirdas Butkevičius
Algirdas Butkevičius
  © Dmitrijus Radlinskas
Alfa.lt
2019-09-11 15:16

Seime gimsta nauja frakcija. Trečiadienį Vyriausybėje Saulius Skvernelis susitiko su iš „Tvarkos ir teisingumo“ ir kitų frakcijų Seime pasitraukusiais parlamentarais bei juos pakvietė prisijungti prie koalicijos.

Laidoje „Alfa taškas“ apsilankęs parlamentaras Algirdas Butkevičius patvirtino, kad naują frakciją sudaro 8 nariai, kurie jau padėjo savo parašus dėl frakcijos steigimo.

Anot buvusio premjero, naują frakciją Seime sudaro jis, Algimantas Dumbrava, Vytautas Kamblevičius, Rimas Andrikis, Juozas Imbrasas, Ona Valiukevičiūtė, Kęstutis Barkevičius bei Mindaugas Puidokas.

Politikas taip pat atskleidė, kad prie frakcijos netolimoje ateityje gali prisijungti ir daugiau narių, tačiau bus vykdoma griežta kandidatų atranka.

„Vakar susitikime buvo ir daugiau mūsų, buvo ir „Darbo partijos“ du nariai. Tai Andrius Mazuronis ir Valentinas Bukauskas“, – sakė A. Butkevičius. Jis teigė besitikintis, kad prie frakcijos prisijungs ir Petras Čimbaras, kuris buvo vienas naujos frakcijos iniciatorių, tačiau kiek vėliau netikėtai atsitraukė.