Kaip Feniksas iš pelenų – Širvintose atidaromas atgimęs parkas

Širvintose atidaromas rekonstruotas parkas – Jaunimo sodas.
Širvintose atidaromas rekonstruotas parkas – Jaunimo sodas.
  © Širvintų rajono savivaldybė
Savivaldybių naujienos
2019-09-11 15:47

Rugsėjis Širvintose ypatingas. Jau ketvirtadienį širvintiškius ir miesto svečius savivaldybė kviečia į rekonstruoto parko, nuo seno vadinamo Jaunimo sodu, atidarymą.

„Kaip diena ir naktis“, – savo akimis negali patikėti vietos gyventojai, besižvalgantys po sutvarkytą, naujais takais, gėlynais, nuostabiu apšvietimu ir gražuole balta rotonda besipuikuojančią poilsiui ir laisvalaikiui skirtą erdvę.

Dar vasarišką rugsėjo pavakarę su puodeliu arbatos, su šeimomis ir draugais kviečiam tiek širvintiškius, tiek mūsų svečius į pikniką.
– Ž. Pinskuvienė

Ši ypatinga vieta daugeliui širvintiškių kelia daugybę malonių prisiminimų – prieš kelis dešimtmečius čia vykdavo šventės, renginiai, burdavosi jaunimas, šalia veikė privati kavinė. 

Tačiau jau gana ilgus metus itin patrauklioje miesto vietoje – priešais Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčią – esantis parkas buvo tarsi visiškai užmirštas, nenaudojamas ir apleistas.


Širvintose atidaromas rekonstruotas parkas – Jaunimo sodas.

Širvintose atidaromas rekonstruotas parkas – Jaunimo sodas.© Širvintų rajono savivaldybė

„Rytoj oficialiai atidarysime Jaunimo sodą. Atgimęs parkas – naujos tradicijos! Todėl dar vasarišką rugsėjo pavakarę su puodeliu arbatos, su šeimomis ir draugais kviečiam tiek širvintiškius, tiek mūsų svečius į pikniką. 

Tikiu, kad taip suteiksime šiai ypatingai vietai įkvėpimo draugystei, naujiems prisiminimams ir meilei, nes naujojoje rotondoje bus galimybė organizuoti santuokų ceremonijas“, – sako Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.


Širvintose ketvirtadienį bus iškilmingai atidarytas rekonstruotas parkas.

Širvintose ketvirtadienį bus iškilmingai atidarytas rekonstruotas parkas.© Širvintų rajono savivaldybė