Perspėjimas „Kristi Andress“ pozityvioje kolekcijoje: gyvenimas trapus – nešvaistykite jo, bet švęskite

„Kristi Andress“ naujoji kolekcija
„Kristi Andress“ naujoji kolekcija
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2019-09-11 15:02

Ryški pasaulinės mados tendencija – logomanija – naujoje „Kristi Andress“ rudens–žiemos kolekcijoje koduoja pozityvią žinutę ir kartu su kūrėjus įkvėpusiais drąsiais aštuoniasdešimtaisiais sklaido rudenišką depresiją. „Šį rudenį kviečiu žydėti, elegantiškai provokuoti ir nebijoti žaisti“, – sako dizainerė Kristina Kalinauskaitė, naujausią savo kolekciją įamžinusi charizmatiškuose, tarpukario Kauno modernizmo dvasia alsuojančiuose A. ir P. Galaunių namuose.

Drabužiai-transformeriai

„Man visada norisi, kad drabužis neapribotų žmogaus erdvėje ir laike, todėl pamėginau pažvelgti į vadinamuosius grynuolius, basic garderobo dalis kūrybingai ir žaismingai – taip gimė drabužiai-transformeriai. Tarkime: klasikų klasika – pieštuko tipo sijonas – gali akimirksniu virsti 80-tųjų estetiką atspindinčiu mini sijonu, šortus nesunkiai paversite sijonu, o ilgas paltas su nusegamomis rankovėmis, kapišonu ir keičiamu ilgiu gali čia pat virsti liemene“, – pasakoja drabužio pritaikomumui ir universalumui didelį dėmesį savo kūryboje skirianti dizainerė K. Kalinauskaitė.

Ryškūs, drąsūs, bet atpažįstami – tokie naująjį sezoną pasitinka „Kristi Andress“, kartu savo rudens–žiemos kolekcijoje likdami ištikimi funkcionalumui ir inovacijoms.

Kaip visada solidžią vietą kolekcijoje užima klasikinė tailored linija, tačiau ir čia netrūksta žaismės: dienos metu – griežtas biuro švarkas, o po darbo, papildytas ryškia, lazeriu pjaustyta skaros detale, virsta prašmatnia eilute vakarėliui.

Logomanija: pozityvi žinutė viduje

Kolekcijoje vyrauja ir pasaulio mados tendencijose itin aktuali išliekanti „logomanija“: logistikos simboliai, kelio ženklai ir automobilio saugos perspėjimų užrašai įsitaisė drabužių vidinėse dalyse. Perkurti draudžiamieji, įspėjamieji ženklai virto pozityviomis žinutėmis: pavyzdžiui, kelio ženklas „plyta“ tapo NO STRESS, logistinis DELIVERY virto į HAPPINESS DELIVERY. O iš paties „Kristi Andress“ logotipo raidžių buvo sudėlioti ir ant drabužių perkelti visi įmanomi žodžiai – pradedant SIN (nuodėmė) ar DEAR (išdrįsti) ir baigiant KISS (bučinys) ar STAR (žvaigždė).

Kiekvieną sezoną švęsti gyvenimą kviečiantys „Kristi Andress“ šį rudenį kviečia tai daryti ryškiai, todėl rudens–žiemos 19/20 kolekcija skelbia: „Dėmesio! Gyvenimas trapus, nešvaistykite jo, bet švęskite!“ (Attention! Life is fragile, don‘t waist it - celebrate it.)

Žydintis ruduo – tarpukario Lietuvos interjeruose

Nors įkvėpimu tapo itin ryškūs ir spalvoti 80-tieji, vis dėlto spalvos naujoje rudens–žiemos kolekcijoje panaudojamos subtiliai, neužgožiant elegancijos ir moteriškumo.

„Drabužiuose daug žaismės, bet ji paremta nuosekliai išlaikoma „Kristi Andress“ estetika – ne atsitiktinai pabrėždami savojo ženklo identitetą kolekcijos fotosesijai pasirinkome tarpukario Lietuvos ir laikinosios sostinės dvasia alsuojančius Adelės ir Pauliaus Galaunių namus Kaune, kupinus modernizmo estetikos dvasios, kurią interjeruose dar sustiprina antikvaro G. Mekionio baldai“, – pasakoja kolekcijos autorė.

Romantiškoji kolekcijos pusė atsiskleidžia dizainerės kurtuose audinių raštuose: nors drabužiai skirti šaltajam metų sezonui, jie kupini pozityvaus žydėjimo: žydinti suknelė, žydintis džemperis ar žydintys marškinėliai.

Perspėjimas „Kristi Andress“ pozityvioje kolekcijoje: gyvenimas trapus – nešvaistykite jo, bet švęskite

„Kristi Andress“ naujoji kolekcija
+4