Kirpimo studijos gimtadienio šventėje žinomi žmonės diskutavo apie vaikų auklėjimą

„Cut Cut“ gimtadienio akimirka
„Cut Cut“ gimtadienio akimirka
  © Organizatoriai
Alfa Pramogos
2019-09-11 14:37

Mėlyni ar žali plaukai, stilingos tatuiruotės, paįvairinančios žaismingus kirpimus, vaikiškus kirpimus, šiandien jau nieko nebestebina. Tačiau vos prieš metus tai buvo gana šokiruojanti naujiena, kurią pirmieji Lietuvoje pristatė vaikų ir vyrų kirpimo studijos „Cut Cut“, esančios Kaune, kolektyvas. 

„Kai pas mus į studiją tėvai atvesdavo savo vaikus, dažnas užsimindavo norintis spalvotų plaukų, todėl išdrįsome pasiūlyti nekenkiančius ir trumpalaikius plaukų tonavimus ir laikinas plaukų tatuiruotes mažiesiems. Pastarosios tapo tokios madingos tarp berniukų, kad be jų kirpimas būna tiesiog neužbaigtas“, – į dvejų metų gimtadienio šventę pakvietusi Lietuvos garsenybes, džiaugėsi studijos įkūrėja bei meistrė Egidija Šatikienė.

Pasveikinti vakaro šeimininkės užsukusi aktorė bei buvusi „gelbėtoja“ Neringa Mažeikienė neslėpė, kad čia jos sūnus ir dukra – dažni lankytojai. „Man patinka, kai mano vaikai visada tvarkingai nukirpti ir sušukuoti. Ypač vyresnėlis“, – sakė žinoma moteris.

Paklausta, ko ji niekada neleistų savo vaikams, Neringa buvo atvira – savo vaikams ji leidžia viską, tačiau su saiku. „Kai pati buvau vaikas, paauglė, nesuprasdavau, kodėl tėvai man draudžia, pavyzdžiui, nusikirpti plaukus. Aš savo vaikams esu atlaidesnė, šiuolaikiškesnė. Leidžiu ir dažyti plaukus, ir kaip nors įmantriai nusikirpti. Visai neseniai Grantas buvo ir mėlynais plaukais“, – sakė TV žvaigždė.

N. Mažeikienė prisiminė ir pati vaikystėje nemažai eksperimentavusi su savo plaukais. „Didžiausia mano užgaida buvo turėti šviesius plaukus. Tad vieną kartą pasiėmiau vandeninius dažus, atsistojau prieš veidrodį ir visą galvą nusidažiau geltonai. Pamačiau rezultatą ir išsigandau – atrodžiau tiesiog tragiškai“, – juokėsi moteris.

Išskirtinių papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė prisiminė, kad vaikystėje savavališkai buvo nusikirpusi kirpčiukus. Tačiau jos sūnus pranoko mamą. „Gustas sugebėjo ne tik įsivelti į plaukus kramtomą gumą, bet dar ir pats ją išsikirpti. Kai pamačiau vaizdą, net prisėdau – mano vaiko galva atrodė kaip išskusta plėmais“, – juokėsi Elvyra.

Paklausta, ko niekada neleistų savo vaikams, žinoma moteris buvo lakoniška. „Gustui leidžiu eksperimentuoti ir ieškoti savo stiliaus. Nori žalių plaukų – prašau, nori nusiskusti – prašom“, – neslėpė papuošalų kūrėja.

Su sužadėtine Živile Jonikaite gimtadienio šventėje apsilankęs TV bei kino prodiuseris Gediminas Juodeika prisipažino – jis labai tolerantiškas dviejų vaikų tėvas, tačiau savo sūnums niekada neleistų pirsingo bei ilgalaikių tatuiruočių. „Aš esu gana konservatyvus tėvas, kai kalbama apie ilgalaikį kūno bjaurojimą. O kas liečia plaukus – tai lai eksperimentuoja į valias, gi ataugs“, – sakė jis.

Tarp gimtadienį švenčiančios E. Šatikienės pasveikinti atvykusių svečių buvo galima išvysti plaukų stilistą Karolį Murauską, „MEstudijos“ vadoves Kristiną Burneikienę bei Dovilę Orlauskienę, žinomą modelį Viktoriją Zigmantienę bei verslininkę Liną Vyšniauskienę.

Kirpimo studijos gimtadienio šventėje žinomi žmonės diskutavo apie vaikų auklėjimą

„Cut Cut“ gimtadienio akimirka
+42