„Alpine A110 Rally“ pasiruošęs savo pasirodymui

„Alpine A110 Rally“
„Alpine A110 Rally“
  © Gamintojai
Alfa.lt
2019-09-11 12:53

Kai tik gegužės mėnesį buvo paskelbta apie „Alpine A110 Rally“, automobilis sukėlė konkurentų, gerbėjų ir automobilių sporto bendruomenės entuziastų smalsumą ir susidomėjimą.

„Signatech“ sukurta „Alpine A110 Rally“ versija, remiantis bendra „Alpine“ struktūra, naudoja lengvą ir judrią aliuminio važiuoklę iš „Alpine A110 GT4“ ir „Cup“.

Šioje versijoje panaudotos ir papildomos modifikacijos, kad automobilis visiškai atitiktų ralio specifiką. Tai apima trijų krypčių hidraulinę pakabą, naujus „Brembo“ stabdžius ir sportui būdingus saugos elementus, tokius kaip FIA sertifikuota ritininė kabina ir „Sabelt“ kaušo sėdynės bei šešių taškų diržų sistema.

Kartu su nuosekliąja šešių greičių pavarų dėže (plius atbulinės eigos pavara) ir ribotu slydimo diferencialu gaminamų modelių 4 cilindrų turbokompresoriaus 1,8 litro variklis buvo specialiai pritaikytas raliui. Papildomai prie ypatingų sukimo momento ribotuvų galia taip pat padidinta iki daugiau kaip 300 arklio galių.

Po produktyvaus išbandymo „Lurcy-Levis“ trasoje buvo pradėta intensyvi „Alpine A110 Rally“ tobulinimo programa daugiausia dalyvaujant daugkartiniam dviejų varomųjų ratų Prancūzijos ralio čempionui EmanueliuI Guigou ir 2015 m. Prancūzijos jaunimo čempionui LaurentuI Pellier.

Jie abu atliks didžiąją dalį tobulinimo darbo, kad būtų užtikrintas automobilio patikimumas ir nustatyti pagrindiniai parametrai. Kiti vairuotojai prisidės, kad „Alpine A110 Rally“ būtų kuo universalesnis, lengvai valdomas, kad profesionalai, patyrę ir jauni vairuotojai galėtų efektyviai ir su malonumu išnaudoti visas jo galimybes.

O „Signatech“ ir „Alpine“ siekia gauti FIA R-GT sertifikatą ir bendradarbiauja su FFSA. Šis patvirtinimo procesas turėtų būti užbaigtas artimiausiomis savaitėmis ir tai atvers kelią komercializacijai, o tada pirmieji „Alpine A110 Rally“ automobiliai bus pristatyti 2020 m. pradžioje, numatytą šio automobilio debiuto varžybose dieną.

„Alpine A110 Rally“

Eksponuojamo modelio be parinkčių kaina (be PVM):

Nuo 150 tūkst. eurų, vyksta automobilio sertifikavimo procesas

„Alpine A110 Rally“ pasiruošęs savo pasirodymui

„Alpine A110 Rally“
+7