Laikinai neveiks kai kurie pasienio su Kaliningrado sritimi kontrolės punktai

Ramoniškių punktas
Ramoniškių punktas
  © VSAT
Draugas
2019-09-11 21:35

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) duomenimis, dėl Kaliningrado srityje planuojamų vykdyti elektros tinklų priežiūros darbų bus laikinai sustabdytas eismas kai kuriuose kontrolės punktuose pasienyje su Lietuva.

Transporto priemonių ir asmenų vykimo ribojimai dėl planinių elektros įrenginių priežiūros darbų bus taikomi skirtingomis rugsėjo dienomis ir visais atvejais galios nuo 10 iki 14 val. Lietuvos laiku. 

Rugsėjo 12 d. laikinai neveiks pasienio kontrolės punktas Ramoniškiai–Pogranyčnyj, per kurį dažniausiai į kaimyninę šalį vyksta Šakių rajono gyventojai. 

Rugsėjo 13 d. keturias valandas žmonių ir transporto priemonių patikrinimai nebus vykdomi Panemunės–Sovetsko kontrolės punkte, o rugsėjo 18 d. – punkte Nida–Morskojė.

Kaliningrado srityje esančiuose punktuose tokie techniniai elektros tinklų ir linijų priežiūros darbai yra atliekami kasmet. 

VSAT rekomenduoja vykstantiems į Kaliningrado sritį ar iš jos asmenims iš anksto planuoti kelionių laiką ir nevykti per minėtus kontrolės punktus tomis valandomis, kai laikinai bus sustabdyta jų veikla, arba rinktis kitus maršrutus.