120 tūkst. eurų laimėjęs uteniškis: dabar jau galima ir planuoti, kur juos leisti
Pirmas pirkinys bus skirtas sūnui

Metalo apdirbimo įmonėje dirbantį Vaidotą su laimėjimu pirmiausia pasveikino sekmadienį studijoje kartu buvusi žmona ir jaunesnysis sūnus.
Metalo apdirbimo įmonėje dirbantį Vaidotą su laimėjimu pirmiausia pasveikino sekmadienį studijoje kartu buvusi žmona ir jaunesnysis sūnus.
  © Organizatoriai
žinios
2019-09-11 16:44

„Apėmė didžiulis jaudulys, galvoje ūžė, beveik nieko iš pirmųjų akimirkų nepamenu“, – savo būseną laimėjus loterijos „Teleloto“ Dešimtmečio atlyginimą – 120 tūkst. eurų – juokdamasis prisiminė 47 metų uteniškis Vaidotas.

Metalo apdirbimo įmonėje dirbantį vyrą pirmiausia pasveikino sekmadienį studijoje kartu buvusi žmona ir jaunesnysis sūnus – džiaugsmingai pripuolė, visi jausmingai apsikabino.

Penktokas tąkart laimingas ištarė: „Tai dabar jau galėsime pirkti saksofoną!“

Žaidimo laimėtojo sūnus lig šiol trejus metus mokėsi groti groti fleita, o šiemet perėjo į saksofono klasę. Tad šis instrumentas jau buvo šeimos pirkinių planuose, o dabar, patvirtino Vaidotas, jis taps pirmuoju šeimos pirkiniu iš „Teleloto“ laimėjimo.


„Teleloto“ didįjį vasaros prizą – Dešimtmečio atlyginimą – laimėjo 47-erių metų Vaidotas iš Utenos.

„Teleloto“ didįjį vasaros prizą – Dešimtmečio atlyginimą – laimėjo 47-erių metų Vaidotas iš Utenos.© Organizatoriai

Uteniškis pasidžiaugė, kad sekmadienį laimėti pinigai jau pasiekė jo sąskaitą. „Po truputį apsiprantu su užgriuvusia sėkme, pinigai yra, tad dabar jau galima ir planuoti, kur juos leisime“, – šypsodamasis svarstė Vaidotas.

Kalbant su uteniškiu telefono ragelyje buvo girdėti, kaip šalia sėdinti žmona ir aštuntokas bei penktokas sūnūs smagiai krizena.

Džiaugsmo, šypsenų ir juoko pastarosiomis dienomis jų šeimoje išties daug.

Iš pradžių apie Vaidoto laimėjimą žinojo tik patys artimiausi giminaičiai: mama ir seserys. Tačiau netrukus pasipylė telefono skambučių, SMS, sveikinimų ir nuostabos „šūksnių“ feisbuke lavina.

„Kodėl tylėjai, nesigyrei?“ – bendradarbiai, draugai, pažįstami – kiekvienas troško sužinoti, nuo ko viskas prasidėjo. Vaidotui teko vėl ir vėl kartoti istoriją, išgarsinusią jį visoje Lietuvoje.


Sužinojusį apie sėkmę uteniškį užplūdo džiaugsmingos emocijos.

Sužinojusį apie sėkmę uteniškį užplūdo džiaugsmingos emocijos.© Organizatoriai

„Teleloto“ bilietų uteniškis nusipirkdavo dažnai, gal ne visada kas savaitę, bet „Perlo“ terminale sumokėjęs komunalinius mokesčius – būtinai.

„Aišku, pagalvojau, kad būtų visai nieko laimėti, bet gi žinau – čia laimės dalykas, kaip bus – taip“, – Vaidotas mintimis grįžo į dieną, kai sumokėjęs mokesčius „Perlo“ terminale ir vėl nusipirko bilietą. Šįkart laimingą, lėmusį jo patekimą į žaidimo atranką. Laimingą bilietą uteniškis patikrino internetu ir tik po antrojo patikrinimo patikėjo, jog tapo vienu pretendentų į 120 tūkst. eurų prizą.

Tiesa, džiaugėsi ir apie tai, kur išleistų laimėjimą, svajojo santūriai. „Pasvajosim, kai laimėsim“, – nutarė visa šeima. Tik jaunėlis sūnus, pirmą rugsėjo sekmadienį važiuodamas su tėvais į „Teleloto“ studiją, kur buvo varžomasi dėl Dešimtmečio atlyginimo, kartojo: „Tėti, tu laimėsi.“

Aišku dabar visiems smalsu, kaip laiminga šeima leis laimėtus pinigus. „Stengsimės nenerti stačia galva, pinigus leisime paplanuodami, neskubėdami“, – apgalvodamas žodžius dėliojo Vaidotas.

Naujo būsto uteniškiai neketina pirkti, tačiau galbūt pasikeis automobilį. O per moksleivių rudens ar žiemos atostogas visi vyks į Norvegiją, aplankyti ten įsikūrusių šeimos draugų. Gal šįkart tik pasidairys, o kitąsyk – ir pameškerios. Nes kelionės į gamtą, žvejyba – smagiausias šeimos užsiėmimas.

„Taip, žvejoja ir žmona“, – perklaustas patvirtino vyras ir nusijuokė. Ko gero, svarbiausia vertybe ši šeima laiko buvimą kartu.

Atsisveikinant užkluptas klausimo Vaidotas dar kartą smagiai nusijuokia: „Ar šią savaitę ketinu pirkti „Teleloto“ bilietą? Būtinai!“

Apie Dešimtmečio atlyginimą

Visą vasarą – net 12 sekmadienių iš eilės „Teleloto“ laidoje buvo traukiama po vieną pretendentą. O pirmą rugsėjo sekmadienį vienam iš dvyliktuko turėjo būti lemta laimėti 120 tūkst. eurų.

Į studiją atvyko 9 pretendentai iš 12, kurie laidos pabaigoje varžėsi dėl „Teleloto“ didžiojo vasaros prizo – Dešimtmečio atlyginimo. Žaidėjai tokia pat eilės tvarka, kokia buvo išrinkti per 12 savaičių, traukė vokus – aštuoniuose iš jų slėpėsi paguodos prizai – 300 eurų, o viename – Dešimtmečio atlyginimas – 120 tūkst. eurų.

Per tris vasaros mėnesius „Teleloto“ žaidėjai laimėjo 30 visureigių: 10 „Mercedes Benz GLA“, 10 „Volkswagen Tiguan“, 10 „Peugeot 5008“. Taip pat į laimėtojų namus iškeliavo daugiau nei 3000 vasariškų prizų – dviračiai, elektriniai paspirtukai, kepsninės, planšetiniai kompiuteriai, mobilieji telefonai ir daug kitų vertingų bei praktiškų daiktų.

120 tūkst. eurų laimėjęs uteniškis: dabar jau galima ir planuoti, kur juos leisti

Metalo apdirbimo įmonėje dirbantį Vaidotą su laimėjimu pirmiausia pasveikino sekmadienį studijoje kartu buvusi žmona ir jaunesnysis sūnus.
+3