Buvęs respublikonas ketina mesti iššūkį D. Trumpui per 2020 m. pirminius rinkimus

Joe Walsh
Joe Walsh
  © SCANPIX/REUTERS
BNS
2019-08-25 19:40

Anksčiau Ilinojaus valstijai JAV Kongrese atstovavęs Joe Walshas, dabar vedantis radijo pokalbių laida, sekmadienį pranešė ketinantis mesti iššūkį dabartiniam šalies prezidentui Donaldui Trumpui per kitąmet vyksiančius Respublikonų partijos pirminius kandidatų į prezidentus rinkimus.

J. Washas teigia, kad dabartinis prezidentas yra „visiškai netinkamas“ šiam postui ir jam privalo būti užkirstas kelias siekti antrosios kadencijos.

„Kažkas turi įsikišti ir turi būti alternatyva“ tarp respublikonų, televizijos kanalo ABC laidai „This Week“ sakė J. Walshas ir pridūrė, kad „šaliai jau įgriso šio vyruko erzelynės. Jis yra vaikas ... Jis meluoja kaskart, kai praveria burną“.

Kiek anksčiau apie savo ketinimą siekti Amerikos prezidento posto pranešė buvęs Masačusetso gubernatorius Billas Weldas.

J. Weldas 2010 metais tik per plauką laimėjo vietą Atstovų Rūmuose, kai buvo išrinktas Čikagos priemiestyje. Tačiau 2012 metais nebuvo perrinktas ir nuo tada veda radijo pokalbių laidą. Jis garsėja savo kurstančiais pareiškimais apie musulmonus ir kitas grupes.

Prieš pat 2016 metų prezidento rinkimus jis yra pasakęs, kad jeigu D. Trumpas laimės rinkimus, „griebsiu savo muškietą“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.