„OnePlus 7 Pro“ pripažintas metų telefonu

OnePlus 7 Pro
OnePlus 7 Pro
  © Gamintojai
Alfa.lt
2019-08-20 13:01

Tarptautinės organizacijos EISA ekspertų komisija kasmetiniuose technikos apdovanojimuose „Eisa Awards“ išmaniųjų telefonų gamintoją „OnePlus“ apdovanojo dviejose kategorijose. Kompanijos ausinės „OnePlus Bullets Wireless 2“ išrinktos geriausiomis metų ausinėmis, o išmanusis telefonas „OnePlus 7 Pro“ – pažangiausiu metų telefonu.

„Toks mūsų įrenginių pripažinimas rodo, kad strategija dalytis geriausiomis technologijomis su pasauliu veikia. „OnePlus“ atidžiai įsiklauso į savo vartotojų poreikius, siūlo, kaip spręsti jų problemas, ir sukuria puikias vartotojo patirtis. Pasaulinio lygio industrijos ekspertų suteiktas apdovanojimas yra didžiulė garbė ir pripažinimas“, – sako Pete Lau, „OnePlus“ įkūrėjas ir generalinis direktorius.

„OnePlus 7 Pro“ pakeitė mobiliųjų telefonų rinką – su juo pristatytas visiškai naujas 90 Hz QHD, skystas AMOLED ekranas, užtikrinantis vaizdo detalumą ir sklandžią vartotojo patirtį.

„OnePlus Bullets Wireless 2“ ausinės sukurtos remiantis „OnePlus“ garso kūrimo tradicija. Naujo dizaino ausinės atkuria platesnį dažnių diapazoną, užtikrindamos didesnį garso aiškumą. Ausinėse įdiegtos novatoriškos technologijos iš kitų „OnePlus“ produktų, įskaitant „Warp Charge“, leidžiančią vartotojams ausines krauti keletą minučių, tačiau naudoti – keletą valandų.

EISA vienija žinomiausius pasaulio informacinių technologijų ir technologijų leidinius. Daugiau nei 30 metų organizacija rengia prestižiniais virtusius technikos apdovanojimus, kuriuose 62 tarptautinio lygio ekspertai iš viso pasaulio renka inovatyviausius ir naujausius technologijų produktus.