Net ir be išvaryto L. Modričiaus likusi „Real“ sezoną pradėjo pergale

Real futbolininkai
Real futbolininkai
  © SCANPIX
EuroFootball.lt
2019-08-17 21:30

Šeštadienį savo sezoną Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse pradėjo Madrido „Real“ klubas.

Šią vasarą net penkis naujokus įsigijęs Ispanijos sostinės klubas susitikimą Vigo mieste pradėjo be jų, tačiau net ir tai nesustabdė nuo pergalės prieš „Celtą“. Antrajame kėlinyje dešimtyje likusi „baltųjų“ ekipa parodė charakterį ir įveikė varžovus rezultatu 3:1.

Susitikimas prasidėjo puikiai – jau 12-ąją minutę Karimas Benzema išvedė svečius į priekį, o rezultatyvų perdavimą į savo sąskaitą įsirašė dar prieš kelias savaites su persikėlimu į Kiniją sietas Garethas Bale'as.

Visa kova persikėlė į antrąją mačo pusę. „Celta“ aktyvino savo pajėgas puolime ir 56-ąją minutę sulaukė tikros dovanėlės iš teisėjo – Luka Modričiui už pražangą prieš Denisą Suarezą buvo parodyta raudona kortelė.

Mažumoje likusi Madrido ekipa ne tik nepradėjo byrėti gynyboje, bet ir priešingai – perėmė rungtynių kontrolę ir varžovams atseikėjo dar du įvarčius.

61-ąją minutę nuostabų smūgį iš maždaug 25 metrų atliko ir įvarčiu pasižymėjo Toni Kroosas. 80-ąją minutę jau triuškinamą persvarą svečiams suteikė Lucas Vazquezas, tiksliu smūgiu užbaigęs puikią „Real“ ataką.

„Celta“ ekipai per pridėtą laiką pavyko pasiekti paguodos įvartį, tačiau šis jau nebeturėjo jokios įtakos – svečiai šventė įtikinamą pergalę.