R. Karbauskis atkirto R. Masiuliui: tegu ministras pateikia įrodymus apie darytą spaudimą

Ramūnas Karbauskis
Ramūnas Karbauskis
  © Greta Skaraitienė / Fotobankas
Alfa.lt
2019-08-14 20:17

Po šiandien Roko Masiulio surengtoje spaudos konferencijoje mestų kaltinimų kerštu valstiečių lyderiui Ramūnui Karbauskiui, pastarasis netruko atsikirsti. Šiandien savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalino žinute, reikalaujančia pateikti įrodymus dėl galimai padaryto spaudimo ministrui trauktis.

„Rokas Masiulis, paskelbęs apie jam neva darytą spaudimą, privalo pateikti konkrečius faktus arba pripažinti, kad melavo ir atsiprašyti. Negalima mesti rimtų kaltinimų pasakant, kad jam buvo daromas spaudimas, ir nepateikiant jokių įrodymų“, – rašė R. Karbauskis.

Taip pat, partijos lyderis pateikė savą šio konflikto versiją: pasak jo, visa tai tėra R. Masiulio puikiai apgalvota ir įgyvendinta viešųjų ryšių akcija, skirta pakenkti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai, o už visko slypi konservatoriai.

„Šiems teiginiams galiu pateikti faktus, pradedant Arvydu Vaitkumi, kuris buvo atleistas ir šmeižiamas po to, kai atsisakė dalyvauti rinkimuose su konservatoriais“, – rašė valstiečių lyderis.