Princesės Dianos reakcija į Charleso prašymą tekėti: taip ji sureagavo dėl nervų

Princas Charlesas ir princesė Diana po pranešimo apie sužadėtuves
Princas Charlesas ir princesė Diana po pranešimo apie sužadėtuves
  © SCANPIX
Alfa Pramogos
2019-08-14 17:45

Kai 1981-aisiais princesė Diana ištekėjo už princo Charleso, jųdviejų vestuvės priminė tikrą pasaką. Tačiau poros kelionės į santuoką pradžia nebuvo tokia stipri ir romantiška, kaip daugelis galėjo pagalvoti. Karališkosios šeimos ekspertė atskleidė, kad Charlesui pasipiršus, Diana pradėjo juoktis. 

Žurnalo „Majesty“ redaktorė Ingrid Stewart tikina, kad Anglijos sosto paveldėtojas savo išrinktosios rankos paprašė Vindsoro pilies vaikų kambaryje, nes „vaikų kambarys primena namus“.

„Ji pradėjo garsiai juoktis, – apie Dianos reakciją į prašymą tekėti už Charleso pasakojo ekspertė. – Manau, kad taip ji sureagavo dėl nervų. Ji nemanė, kad tai pačios romantiškiausios piršlybos, bet bent jau jai pasipiršo.“


Princas Charlesas ir princesė Diana po pranešimo apie sužadėtuves

Princas Charlesas ir princesė Diana po pranešimo apie sužadėtuves© SCANPIX

Kadaise interviu Andrew Mortonui princesė Diana sakė, kad po piršlybų jos sužadėtinis jos paklausė ar ši suprantanti, kad vieną dieną ji bus karalienė. Į tai Diana atsakė „Aš tave labai myliu“.

Biografijoje „Diana: Her True Story“ princesė svarstė: „Viduje man balsas kuždėjo: „Karaliene tu nebūsi, bet turėsi labai sunkų vaidmenį“. Aš atsakiau „Labai tave myliu“. Jis pasakė „Kad ir ką ta meilė reiškia“ ir nubėgo laiptais bei paskambino savo mamai.“

Gali būti, kad juoktis, sulaukusi kvietimo tekėti, Diana pradėjo ir iš nuostabos. Knygų apie karališkąją šeimą autorius Christopheris Wilsonas tikino, kad Diana „piršlybų nesitikėjo“ ir „buvo visiškai nustebinta“.

„Princas Charlesas nepaėmė jos už rankų ir neapkabino ar nepadarė nieko, ką įprasta daryti susižadėjus. Jis paskambino savo mamai pasakyti „Štai, padariau tai. Prašei manęs kažką vesti ir ištaisiau tai.“ Jis paprasčiausiai rado sau žmoną“, – sakė Ch. Wilsonas.

1985-aisiais karališkosios šeimos ekspertė ir žurnalų redaktorė Tina Brown „Vanity Fair“ rašė, kad Camilla Parker-Bowles iš tiesų skatino Charlesą pasipiršti Dianai.

„To norėjo jo šeima. To norėjo visuomenė“, – sakė ji.