Ar „Destiny’s Child“ sugrįš į sceną? Beyonce su buvusiomis grupės narėmis slapta kalba apie naujas bendras dainas

„Destiny’s Child“
„Destiny’s Child“
  © SCANPIX
Alfa Pramogos
2019-08-14 16:00

Nuo vienos visų laikų populiariausių merginų grupių „Destiny’s Child“ išsiskyrimo praėjo 15 metų, tačiau jos narės, pasirodo, jau kurį laiką dirba kartu, siekdamos atgaivinti grupę. Kaip praneša Thesun.co.uk, Beyonce, Kelly Rowland ir Michelle Williams slapta ruošiasi grupės sugrįžimui į sceną ir pasaulinę muzikos industriją.

Moterys nori sugrįžti su naujomis dainomis ir, žinoma, koncertiniu turu po JAV ir Europą. Manoma, kad jis prasidėti turėtų jau kitąmet.


„Destiny’s Child“ 2002-aisiais

„Destiny’s Child“ 2002-aisiais© SCANPIX

Rodos, „Destiny’s Child“ narės grupės sugrįžimui pasirinko tobulą laiką. Greitai grupė minės 20 metų sukaktį, kai prie jos prisijungė Michelle ir „Destiny’s Child“ pasauliniuose muzikos topuose atsidūrė pirmose vietose.

„Beyonce labai nori su merginomis susitikti studijoje ir tam ji nežino geresnio laiko nei 2020-ieji, kai nuo tapimo didžiausia merginų grupe bus praėję du dešimtmečiai, – sakė artimas šaltinis. – Ji suvokė, kokio didelio pasisekimo sulaukė vėl susibūrusių „Spice Girls“ šiuo metu rengiami koncertai, ir nori tai atkartoti, bet stipriau ir geriau. Beyonce susitinka su Kelly ir Michelle ir diskutuoja, ką galėtų daryti. Viskas dar labai ankstyvoje stadijoje, bet merginos nori įrašyti naujų dainų ir jas išleisti kartu su savo garsiausiais hitais. Po to jos nori leistis į koncertines gastroles.“


Michelle Williams, Beyonce, Kelly Rowland

Michelle Williams, Beyonce, Kelly Rowland© SCANPIX

„Destiny’s Child“ – viena kelių grupių, kurią gerbėjai po subyrėjimo 2006-aisiais tik dar labiau pamilo. Pastarieji reikalauja, kad moterys sugrįžtų į sceną.

Pernai Beyonce leido prisiminti grupės gyvavimo laikus, kai koncerto festivalyje „Coachella“ metu ant scenos prisijungti pakvietė grupės nares. Jei nauji koncertai bus tokie pat stiprūs ir linksmi, kaip trumpas, bet efektingas pasirodymas festivalyje, laukti verta.

Ar „Destiny’s Child“ sugrįš į sceną? Beyonce su buvusiomis grupės narėmis slapta kalba apie naujas bendras dainas

„Destiny’s Child“
+1