Orai: savaitei baigiantis laukia maloni staigmena

Žmogus ant tilto
Žmogus ant tilto
  © Irmantas Gelūnas / Fotobankas
gismeteo.lt
2019-08-14 11:24

Šiandien dieną tankesnių debesų ir gausesnio lietaus gali tikėtis rytinė ir pietrytinė šalies dalis. Čia galimi stipresni vėjo gūsiai, perkūnija. Likusioje šalies dalyje vyraus nepastovus debesuotumas, tad šypsosis ir saulė, o protarpiais kai kur negausiai palis. Numatomas apysmarkis vakarų krypties vėjas.

Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje oras šils iki 20 laipsnių. Šiauliuose ir Klaipėdoje bus apie 19 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio naktį vietomis šalies rytuose dar lynos, o didesnėje šalies dalyje debesų šydas suplonės, kai kur matomumą keliuose mažins rūkas. Ryto valandomis trumpo lietaus debesys aplankys ir pajūrį. Naktį temperatūra sieks 9–14 laipsnių šilumos, laipsniu kitu šilčiau bus prie jūros.

Dieną daugiausia trumpas lietus nuvilnys vietomis Žematijoje ir Suvalkijoje. Daugelyje vietovių debesuotumas bus mažas. Pūs vidutinio stiprumo vakarų, pietvakarių krypties vėjas.

Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 20, Kaune ir Panevėžyje ­­­– apie 21 laipsnį šilumos. Klaipėdoje vyraus 19 laipsnių šiluma.

Dabartiniais duomenimis, nuo penktadienio šalyje numatomi saulėtesni ir šiltesni orai.

Kasdien temperatūra kils aukščiau, tačiau trumpalaikio ir negausaus lietaus vietomis dar galima tikėtis. Štai savaitgalio dienomis kai kur oras gali įkaisti iki 26 laipsnių.