R. Karbauskis apie R. Masiulį: nebuvo kito ministro, kurio srityse būtų tiek problemų

Ramūnas Karbauskis
Ramūnas Karbauskis
  © Fotobankas
BNS
2019-08-14 09:25

Valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis sako, jog darbą baigiantis susisiekimo ministras Rokas Masiulis pakeistas, nes jo kuruotose srityse buvo daugiausia problemų.

„Tai buvo ministras, kurio valdymo sferoje buvo daugiausia problemų. (...) Nebuvo kito ministro, kurį tiek sykių būtume kvietęsi į Seimą pateikti ataskaitų, pateikti situacijos analizę“, – trečiadienį sakė R. Karbauskis.

Kaip pavyzdį jis pateikė neįvykdytus žvyrkelių asfaltavimo planus, sprendimą jungti valstybės įmones.

„Visada šnekama apie neskaidrumą, kad skaidriau viskas bus, bet žmogus ne skaidrumu važiuoja, žmogus važiuoja žvyrkeliu, ir tas žvyrkelis kartais nepravažiuojamas“, – kalbėjo valstiečių lyderis.

Prezidentas Gitanas Nausėda praeitą savaitę patvirtino Vyriausybę, kurioje pasikeitė trys ministrai. Vyriausybė pasitikėjimą dar turės pasitikrinti Seime.

Vietoje susisiekimo ministro R. Masiulio buvo patvirtintas parlamentaras Jaroslavas Narkevičius, vidaus reikalų ministre vietoje Eimučio Misiūno tapo Seimo narė Rita Tamašunienė. Jie abu priklauso Lietuvos lenkų rinkimų akcijai-Krikščioniškų šeimų sąjungai (LLRA-KŠS). Žemės ūkio ministerijoje Giedrių Surplį pakeis „socialdarbietis“ Seimo narys Andrius Palionis.

R. Karbauskio teigimu, tai, jog J. Narkevičius nėra šios srities profesionalas, gali tapti jo privalumu išgirstant įvairias nuomones.

„Tai, kad žmogus nėra tos srities profesionalas, šiuo atveju gali būti kaip tik naudinga tam, kad sutelktume profesionalus būtent įvairių pozicijų, įvairių požiūrių, ieškodami paties optimaliausio sprendimo“, – sakė jis.

Kalbėdamas apie R. Tamašunienę, valstiečių lyderis svarstė, kad naujoji ministrė jautriau pažiūrės į regionų politiką, tačiau toliau vykdys ir kitus Vyriausybės programoje numatytus darbus.

R. Karbauskis dėkojo kitiems darbą baigusiems ministrams, E. Misiūnui ir G. Surpliui, bei pabrėžė, kad šie ministrai pareigų neteko ne dėl blogo darbo, o tiesiog dėl pasikeitusios politinės situacijos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.