Įtarimai nepasitvirtino: galvojo, kad vairuotoja girta, nors jai reikėjo rimtesnės pagalbos

Alkotesteris
Alkotesteris
  © Policija
Alfa.lt
2019-08-14 08:54

Pirmadienį pareigūnai gavo pranešimą apie Šiaulių r., Aleksandrijoje, po kelią įtartinai manevruojantį automobilį ir galimai neblaivų vairuotoją.

Gyventojai pranešė, kad mašina buvo išvažiavusi į priešpriešinio eismo juostą, grįžusi į savo juostą kliudė bortelį ir prakirto padangą. Atvykę pareigūnai rado automobilį sustojusį, o prie vairo – sunkiai į aplinką reaguojančią moterį.

Alkoholio kvapo nebuvo justi, buvo iškviesti medikai. Paaiškėjo, kad moteris visiškai blaivi, o sveikata stipriai pablogėjo galimai dėl cukraligės. Vairuotoją išsivežė medikai.

Liko galvosūkis, ką daryti su moters automobiliu. Nuspręsta pakeisti padangą, tačiau pareigūnai neturėjo būtent tam automobiliui tinkamų raktų, todėl sustabdė pravažiuojantį tokios pat markės automobilį įrankiams pasiskolinti.

Vairuotojas buvo toks malonus, kad pats puolė padėti keisti padangą. Automobilį pareigūnai nuvarė netoli gyvenantiems moters artimiesiems.

Į nelaimę patekusi moteris vėliau susisiekė su pareigūnais ir dėkojo už pagalbą, malonų bendravimą bei už tai, kad pasirūpino jos automobiliu.

„Tad neskubėkime teisti, kartais ne viskas yra taip, kaip atrodo, – ragina policijos pareigūnai. – Vairuotojai, kuri, kaip manyta, buvo girta, iš tikrųjų labai reikėjo medikų pagalbos.“