„Biplan“ narys O. Aleksejevas su motociklu pateko į avariją: vertėsi per mašinos kapotą

Olegas Aleksejevas
Olegas Aleksejevas
  © Akvilė Petraitytė
Alfa Pramogos
2019-08-13 22:46

Skaičiaus trylika prisibijo ne vienas. Ne ką daugiau džiaugsmo ši diena kelia ir kalendoriuje. Į nelaimę būtent šią nelaimingą dieną pateko grupės „Biplan“ narys Olegas Aleksejevas. 

„Klasika. Trylikta diena“, – feisbuke įrašą apie tragiškai pasibaigti galėjusį eismo įvykį pradėjo O. Aleksejevas.

Istorijos herojus atskleidė, kad jo, važiuojančio motociklu, nepastebėjo iš šalutinio kelio išvažiuojančio automobilio vairuotojas. Bandęs, bet nespėjęs laiku sustabdyti, Olegas vertėsi per automobilio kapotą ir atsidūrė ant žolės.

Darau salto per mašinos kapotą, matau mašinoje sėdintį jauną vyrą, jo mažą vaiką ant galinės sėdynės, tada nusileidžiu užpakaliu ant asfalto, motociklas guli šalia. Po to aš jau guliu ant pievelės su iš kažkur atsiradusia cigarete rankose. Aplink žmonės, kažkas kviečia greituškę, policiją, kažkas teiraujasi, ar sveikas, ar nesulūžęs. Sakau, viskas gut, tik užpakalį skauda. Po to atlekia greituškė, kur vairuotojas, klausia. Sakau, aš vairuotojas, jau stovėdamas su cyza burnoje. Mums sakė, kad atviras lūžis, sako medikas kiek nusivildamas ir pradeda tikrinti mano kaulus. Po to užpildome kartu kažkokius popierius ir jie išvažiuoja. Po to policija, deklaracijos ir t. t. O aš kaip iš naujo gimęs, tik užpakalį skauda, moco gaila ir šalmas pabrozdintas. Ir į repeticiją pavėlavau.“


„Biplan“ narys O. Aleksejevas su motociklu pateko į avariją: vertėsi per mašinos kapotą

Olegas Aleksejevas
+3