B. Pitto antrininkas Nathanas merginų dėmesio sulaukia visur, kur tik pasirodo

Bradas Pittas, Nathanas Meadsas (nuotr. SCANPIX/„Instagram“)
Bradas Pittas, Nathanas Meadsas (nuotr. SCANPIX/„Instagram“)
Alfa Pramogos
2019-08-14 06:30

Oksforde, Anglijoje, gyvenantis statybininkas negali ramiai nueiti net iki parduotuvės, mat jį tuoj pat ima sekti būrys žmonių, prašančių nusifotografuoti. Kodėl? Anglas yra labai panašus į garsų Holivudo aktorių Bradą Pittą.

33 metų Nathanas Meadsas tikina, kad su kino gražuoliuku jis yra painiojamas jau daugiau nei dešimtmetį.

„Niekur negaliu išeiti. Negaliu apsipirkti parduotuvėse, nes už lentynų pamatau juos, vienas kitą baksnojančius ir galvojančius, kad aš – B. Pittas“, – apie kasdienes žmonių reakcijas Mirror.co.uk pasakojo vyras.

Nors tūkstančiai gatvėje sutiktų žmonių prašo jo kartu nusifotografuoti, kartais nė nenutuokdami, kad jis nėra tikroji žvaigždė, pats Nathanas teigia nematantis jokių panašumų tarp savęs ir aktoriaus.

„Nesu vienas tų vyrukų, manantis esantis labai patrauklus. Turėjau keletą merginų, bet niekada negalvojau labai patinkantis kitiems“, – tęsė Nathanas.

Kad būtų panašesnis į aktorių, vyras užsiaugino ilgesnius plaukus, tačiau kitaip savo išvaizdos jis nekeitė ir neketina to daryti.

Jis pridūrė kasdien sulaukiantis kelių tuzinų gerbėjų ar su tikruoju B. Pittu jį supainiojusių žmonių žinučių, tačiau teigė, kad nuolatinis dėmesys tiek socialiniuose tinkluose, tiek gatvėse jo neerzina.

„Jei dėl to jie nusišypsos, su mielu noru tai padarysiu“, – apie fotografavimąsi su nepažįstamaisiais kalbėjo N. Meadsas.

Rodos, būti Brado antrininku naudinga ne tik dėl kitų, bet ir dėl savo paties laimės. Panašumas į žvaigždę Nathanui padėjo rasti mylimą merginą. Adiel Mckinven feisbuke išsiuntė žinutę statybininkui ir pagyrė jo išvaizdą. Nathanas pakvietė Adiel vakarienės, bet mergina pamanė, kad vyras yra per gražus ir už jo nuotraukų slepiasi apgavikas. Tačiau vos tik pamatė Nathaną realybėje, Adiel sakė, kad tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.

Dabar 30-metė mergina kartu su mylimuoju dalyvauja jo organizuojamuose susitikimuose su gerbėjais, kurių dėmesio ji nė kiek nepavydi.

„Nathanas iš to juokiasi, o su juo kartu ir aš. Gaila, kad neatrodau kaip Angelina Jolie“, – sakė Adiel.

Tačiau ne visoms Nathano merginoms patiko dėmesys, kurio sulaukia gražuolis antrininkas. Tai buvo viena priežasčių, kodėl nutrūko jo ir jo dviejų dukrų motinos santykiai.

„Jai nepatiko, kad mudu negalėdavome niekur išeiti nesulaukdami nusifotografuoti prašančių merginų dėmesio“, – pasakojo N. Meadsas.

Vyras dirba statybininku, tiesia šaligatvius ir kloja trinkeles įvažiavimuose į kiemus. Per metus Nathanas uždirba 30 tūkst. svarų sterlingų, o tikrojo B. Pitto turtas yra įvertintas daugiau nei 247 mln. svarų sterlingų.

N. Meadsas svajoja kada nors mesti statybininko darbą ir pinigus uždirbti kaip B. Pitto antrininkas. Šiuo metu jis yra kviečiamas dalyvauti renginiuose ir vakarėliuose, televizijos laidose, filmuotis serialų epizoduose.

Jis net buvo pakviestas dalyvauti pasimatymų laidoje „Take Me Out“.