Naujasis LRT sezonas kviečia žvaigždes šokti

Naujasis LRT sezonas kviečia šokiui žvaigždes
Naujasis LRT sezonas kviečia šokiui žvaigždes
  © Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos
2019-07-25 14:00

Žinomi veidai ir patyrę profesionalai, originalus BBC formatas ir tik tiesioginis eteris, dvi valandos šokio rimtu – spalio 5-ąją, šeštadienį, LRT TELEVIZIJA pradės transliuoti unikalų projektą „Šok su žvaigžde“. Iki gruodžio pabaigos truksiančios laidos vedėjai – Gabrielė Martirosian ir Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Tarp dvylikos projekte dalyvaujančių žvaigždžių – LRT televizijos laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė, aktorė, televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė, viena ryškiausių jaunosios kartos dainininkių Paula, aktorius Tadas Gryn, dainininkė, drabužių kūrėja Simona Nainė. Tarp profesionalų, padėsiančių žinomiems veidams perprasti skirtingų šokio stilių paslaptis, – Katerina Voropaj, Gabrielius Sasnauskas, Ainė Juzėnaitė, Ligitas Bernatavičius ir kiti patyrę šokėjai.

LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas sako, kad Lietuva tapo pirmąja Baltijos šalimi, iš BBC oficialiai įsigijusi teises į šio projekto formatą. Jis tiki, kad ne vienoje Europos televizijoje rodomas, žmonių ypač pamėgtas projektas prikaustys ir LRT žiūrovų dėmesį.

„LRT džiaugiasi galimybe bendradarbiauti su BBC. Lietuvos žiūrovams norime sugrąžinti šokių projektą ir kokybišką pramogą visai šeimai. Sportiniai šokiai yra populiarūs visoje šalyje. Daug kas šoka būreliuose, mokyklose, klubuose ar privačiose pamokose. Tad tikiu, kad puikus reginys šeštadienio vakarais bus artimas ir įtraukiantis daugeliui“, – teigia A. Giržadas.

Jis pasakoja, kad dvylika šokėjų porų šiam projektui pradėjo ruoštis jau vasarą. „Jau dabar projekto dalyviai mokosi šokti ir palengva supranta, kokių pastangų pareikalaus elegancija ant parketo. Kartu su profesionalais jie patirs ir džiugių akimirkų, ir nusivylimų. Esu tikras, kad visas šias emocijas su dalyviais išgyvens ir žiūrovai“, – sako LRT vyriausiasis prodiuseris. Jis primena, kad TV šokių projektus Lietuvoje išpopuliarino būtent LRT, 2006 m. pradėjusi kurti „Lietuvos šokių dešimtuką“.

Naujasis LRT TELEVIZIJOS sezonas – nuo rugpjūčio 23 d.

Naujasis LRT sezonas kviečia žvaigždes šokti

Naujasis LRT sezonas kviečia šokiui žvaigždes