5 vyriškos neištikimybės požymiai, kurių moterys dažnai nepastebi

Nepatikimas
Nepatikimas
  © 123rf.com

Bet kokie, net tvirčiausi santykiai su laiku gali įskilti. Jei moterys, kurios iš prigimties yra labiau monogamiškos, krizę išgyvena draugių rate ar padedamos grožio salono konsultančių, tai vyrai, pasijutę alfa patinais, dažniau savo žaizdoms užgydyti pasirenka slidų neištikimybės kelią.

Išaiškinusi vyro neištikimybę, moteris turi teisę užbaigti santykius arba suteikti jam dar vieną šansą. Bet iš pradžių reikia įsitikinti savo teisumu.

Šiuos penkis vyriškos neištikimybės požymius verta žinoti.

1. Geriausia gynyba – puolimas

Ar teko susidurti su situacija, kai vyras ima kaltinti jus neištikimybe be jokios priežasties? Jam lengviau patikėti, kad jūs esate kalta, nei prisiimti atsakomybės naštą už savo išdavystę. Tokiu elgesiu vyras nesąmoningai pateisina save, manydamas, kad jūsų santykiai pašlijo gerokai anksčiau, nei jis nuklydo į šalį. Jis nelaiko savęs blogio šaknimi ir mano, kad tik laižo savo žaizdas.

Šioje situacijoje negalima leistis tampomai už jo virvutės. Prisiminkite, kad dėl jo potencialios neištikimybės esate kalta ne jūs. Jeigu vyras rengia spektaklius tuščioje vietoje ar draugų akivaizdoje, ramiai paaiškinkite jam, kad neturite ir neturėjote nieko nuošalyje. Ir paprašykite vyro, kad jis taip pat oficialiai patvirtintų, kad jo nėra kuo kaltinti. 99 proc. neištikimųjų tokiais atvejai ima sukti akis į šalį, išeina iš kambario ar pradeda rėkti. Tokiais atvejais galima būti tikrai, kad jis turi meilužę.

2. Nusikaltimo pėdsakai

Moterys iš prigimties būna labai atidžios. Jūs tikriausiai galite pajausti lengvą svetimų kvepalų aromatą nuo jo marškinių, kai grįžta iš svarbaus pasitarimo ar viršvalandžių darbe. Jeigu tai kartojasi, verta susimąstyti. Šiuo atveju nereikia panikuoti. Sukaupkite drąsą ir patikrinkite kitus galimus „nusikaltimo“ pėdsakus. Dauguma vyrų nemoka jų slėpti. Tai gali būti kosmetikos dėmės ant drabužių, bilietai į kiną, šampano, saldainių, gėlių čekiai. Žinoma, nuplėši „neištikimybės pleistrą“ visada nemalonu, bet kartais būtina.

3. Bendravimas su „mama“ 2 val. nakties

Nejaugi iš tikrųjų manote, kad jo motinai būtina kalbėtis su sūnumi telefonu naktimis? Arba kad jo sesers namuose kas vakarą prakiūra čiaupas? Nusiimkite rožinius akinius! 99 proc. atvejų vyrų naktiniai reikalai būna nevykusiai organizuotas pabėgimo pas meilužę planas.

Jeigu pastebite, kad vyras reguliariai su kažkuo susirašinėja, nepalieka telefono be priežiūros, dažnai išeina pasikalbėti į kitą kambarį, tai jis turi ką slėpti.

Įsitikinusios dėl vyro neištikimybės, nuspręskite, ar jums reikia tokių santykių. Išdavystės priežasčių gali būti daug ir įvairių. Galbūt ir jūs pati dairėtės į svetimus vyrus ar visiškai ištirpote savo partnerio gyvenime. Pabandykite pasikeisti – ir ne tik išoriškai, bet ir viduje. Jeigu vyras ima lakstyti paskui kitas moteris santykių pradžioje, reikia jį mesti nesvarstant.

4. Nepaprastai užsiėmęs

Patikėkite, net labai užsiėmę ir sėkmingi vyrai suranda laiko savo moteriai, jeigu to nori. O jeigu nenori, sugalvoja tūkstančius priežasčių, kaip pabėgti nuo jos.

Jeigu vyras vengia bendravimo su jumis, susimąstykite: galbūt jis po užsitęsusio pasitarimo bėga į artimiausią gėlių parduotuvę pirkti jūsų mėgstamų rožių, bet ne jums.

Galbūt jūs per ilgai užsisėdėjote namuose jo laukdama. Pasigražinkite ir išeikite į dienos šviesą. Kai jis pastebės, kad esate įdomi, protinga ir gyvenimu patenkinta moteris, ims pats linkti prie jūsų.

5. Brangioji, aš pavargęs!

„Esu nusikalęs, atidirbau už dvi pamainas.“ Jeigu vyra nedirba dviejų pamainų gamykloje, tai jis vargu ar atsisakys intymių santykių po darbo dienos. Seksas vyrus atpalaiduoja ir suteikia naujų jėgų.

Atlikite eksperimentą: surenkite romantišką vakarienę, apsivilkite erotiškus apatinius. Mylintis vyras tikrai neatsispirs tokiam gundymui, kad ir kaip sunkiai jis dirbo. O neištikimasis ieškos pasiteisinimų, kad neišsiduotų, jog yra pavargęs kitoje vietoje. Bent savo veido išraiška jis tikrai išsiduos.

Pamačiusi jo reakciją, galėsite padaryti teisingas išvadas ir priimti sprendimą, ar verta tęsti tokius neteisingus santykius, ar geriau juos iškart nutraukti.

Linkime jums niekada neatsidurti apgautos moters vietoje. O jeigu jums teko toks išbandymas, nenusiminkite. Gyvenimas pateikia mums tuos išbandymus, kuriuos esame pajėgios įveikti. Ženkite į priekį aukštai iškelta galva, užsiimkite tobulėjimu, mylėkite save. Ir pamatysite, kad tokias moteris pastebi sėkmingi ir ištikimi vyrai.

Šaltinis: Womanway.online