Minint „Linkin Park“ lyderio Ch. Benningtono mirties metines, jo mama kreipėsi į gerbėjus

„Linkin Park“
„Linkin Park“
Alfa.lt
2019-07-21 18:24

Liepos 20-ąją suėjo lygiai dveji metai po to, kai savo namuose Kalifornijoje buvo rastas negyvas populiarios grupės „Linkin Park“ vokalistas Chesteris Benningtonas. Minint antrąsias dainininko mirties metines, Ch. Benningtono mama kreipėsi į jo gerbėjus.

Nors „In The End“ hito atlikėjas šį pasaulį paliko 2017 m., talentingo dainininko iki šiol gedi gausybė gerbėjų skirtinguose Žemės kampeliuose. Savo „Twitter“ paskyroje paviešinusi paskutinę nuotrauką su sūnumi, Ch. Benningtono mama ragino pasaulį ne gedėti jos vaiko, o švęsti gyvenimą. 

„Paskutinis bučinys, kurį gavau iš savo nuostabiojo berniuko. Negaliu apibūdinti, kaip stipriai jo pasiilgau. Noriu visus paraginti švęsti šiandieną. Myliu jus visus. Rūpinkitės savimi ir švęskite Chesterio gyvenimą šiandien. Jis to norėtų“, – rašė moteris.


Antrųjų mirties metinių proga Ch. Benningtonui pagarbą atidavė ir grupės nariai. Socialiniuose tinkluose jautrią žinutę paviešino muzikantas Mike Shinoda.

„Šiandien nenorėjau nieko rašyti, bet pamaniau, jog būtų keista. Nenoriu, kad pasaulis su liūdesiu prisimintų Chesterio mirties metines. Aš noriu švęsti jo gimtadienį, prisiminti išleistus albumus ir nuostabias akimirkas, kurias patyrėme kartu su grupe. Rūpinkitės savimi“, – į gerbėjus kreipėsi grupės narys M. Shinoda.

Ch. Benningtonas mirė sulaukęs 41 metų. Dainininkas neslėpė, kad daug metų turėjo problemų su alkoholiu ir svaigalais, vaikystėje yra patyręs seksualinę prievartą, o daugelį dainų sukūrė kovodamas su skaudžiais vidiniais išgyvenimais.

Atlikėjas buvo susituokęs du kartus ir turėjo 6 vaikus.

Minint „Linkin Park“ lyderio Ch. Benningtono mirties metines, jo mama kreipėsi į gerbėjus

„Linkin Park“
+4