7 intymūs dalykai, kuriuos partneriai gali daryti kartu vietoj sekso

Pora
Pora

Su laiku poros bendravime atsiranda naujų dalykų, kurie gali tapti svarbesni už paprastą seksą. Svarbiausias iš jų – dvasinis artumas. Kiekvienam iš mūsų reikia gilaus ryšio su artimu žmogumi. Kad tas ryšys taptų dar glaudesnis, galima kai ką padaryti, pavyzdžiui, šiuos 7 dalykus.

1. Mėgaukitės tyla

Kartais geriau kartu patylėti, nei kalbėti niekus tik tam, kad užpildytumėte tylą. Jums nebus nejauku. Pripildykite šią tylą savo energijos, mėgaukitės vienas kito buvimu šalia.

2. Apsikabinkite

Nėra geresnio būdo išreikšti savo meilę ir prisirišimą už prisilietimus. Nebūtina užsiimti seksu, tiesiog apsikabinkite, prisiglauskite. Pajusite nepaprastą pasitenkinimą.


Pora

Pora© Pixabay.com

3. Gaminkite kartu

Tai puikus būdas suartėti, o laiką laukiant, kada patiekalas iškeps, galima sutrumpinti bučiniais ir apsikabinimais.


Namuose

Namuose© Flickr

4. Išgerkite kartu

Tai ir taip kartais atsitinka, bet tikrai suartina. Kai abu linksminatės, kartu juokiatės iš kvailų pokštų, tampate artimesni. Alkoholis sustiprina emocijas. Grįžę namo iš pasilinksminimo, galite jaustis dėkingi vienas kitam, kad esate drauge.

5. Stebinkite vienas kitą

Darykite tai kuo dažniau. Kad ir kokia mažytė būtų jūsų staigmena, tas jausmas, kurį ji sukels jūsų partneriui, bus ypatingas.


Paslaptys

Paslaptys© 123rf.com

6. Dalykitės paslaptimis

Papasakokite vienas kitam tokių dalykų, kurių daugiau niekas nežino. Tai labai stipriai suartina.

7. Miegokite kartu

Tiesiog gulėkite šalia apsikabinę ir liesdami vienas kitą tik kojomis. Tai perkelia į naują intymumo ir pasitikėjimo lygį.

Šaltinis: Soulpost.ru