Ne mano romano herojus

Išsiskyrimas
Išsiskyrimas
  © 123rf.com

Kad ryšys netinkamas, aiškiai suprantate tada, kai vyras materializuojasi jūsų gyvenime. Tačiau tas nelemtas išsiauklėjimas krečia su jumis piktus pokštus. Jūs tiksliai žinote, kad reikia vengti to žmogaus, apeiti lankstu, pasišalinti, neatsakyti į veidmainingai saldžias provokacijas, o jūsų mandagumas reikalauja elgtis su žmogumi taktiškai, neįskaudinti, neįžeisti, nesugadinti jam nuotaikos. Kaip išsivaduoti nuo netinkamų santykių, paaiškino psichologė Anželika Bogadanova portale econet.ru.

Kaip užbaigti neproduktyvius santykius?

Kažkas sulaiko jus nuo grubumo , nuo Sniego karalienės pozicijos? O ir buvęs partneris – toks vaikinas, kurio lengvai neapgausi. Tenka pripažinti, jeigu ne savo pralaimėjimą, tai bent pripratimą prie to žmogaus.

Nors tai atrodo taip lengva nesižavėti praeitimi, nesigėrėti savo atvaizdu sename veidrodyje, aptrauktame voratinkliu. Nemylėti -– tai svarbiausia šiame sąveikos etape.

Bendravimas turi būti lengvas ir nepriverstinis, arba jo apskritai turi nebūti. Apie vakarykščio niekšo pataisymą net galvoti neverta. Geriau pasirūpinti savo komfortu ir „hemorojaus“ nebuvimu savo gyvenime.

Bet tas žmogus vis kažką jums parašo, skambina. Jūs atsiveriate, užsiveriate, įsitraukiate. Ir štai – paukštelė, tipenusi paskui mėšliną kirminėlį, jau įkliuvo.

O juk anksčiau buvo kažkas įdomaus? Kažkas jus siejo, vertė širdį plakti smarkiau, o krūtinę giliai kvėpuoti? Išsiskyrėte, kančių dienos praėjo. Jūs lyg ir apdorojote visas savo neigiamas mintis. Ir štai vėl viskas iš pradžių.

Kaip išsivaduoti nuo neproduktyvių santykių, atsisakyti neužbaigtų santykių? Universalaus patarimo čia negalima duoti. Kiekvienas išgyvena savas meilės istorijas, be to, ir žmonės smarkiai skiriasi vieni nuo kitų. Vienam reikia vieno, kitam – kito..

Su vienu vyru bus prasminga atvirai pasikalbėti apie savo abejones ir lūkesčius. Kad pagal galimybes išspręstumėte problemas, užbaigtumėte santykius. Arba pradėtumėte kurti santykius iš naujo nuo nulio, atsižvelgdami į savo neigiamą ir teigiamą ankstesnę patirtį.

Su kitu žmogumi net neverta pradėti aiškinimųsi, beprasmiška gaišti laiką ir gadinti nervus. Šiuo atveju vis tiek nieko pataisyti nepavyks, o tuščiai išeikvotos energijos jums dar prireiks. Kai ateis naujas personažas. Nebūtinai visais atžvilgiais idealus. Bet jau bus kita istorija. Ir galbūt tai bus būtent jūsų romanas.