„Unicredit Leasing“ teiks finansavimą „Inchcape“ automobiliams

Banko kortelė
Banko kortelė
Alfa.lt
2019-07-12 10:28

Turto finansavimo bendrovė „UniCredit Leasing“ ir „Inchcape“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. „Unicredit Leasing“ įsipareigoja teikti finansavimą naujiems ir naudotiems automobiliams, parduodamiems „Inchcape“ salonuose visose Baltijos šalyse.

Sutartis leis palankesnėmis sąlygomis įsigyti visų „Inchacape“ atstovaujamų gamintojų automobilius lizingo būdu. Finansavimas bus vykdomas pagal specialų modelį, gamintojų prekių ženklų vardu.

„Visų pirma toks bendradarbiavimas kuria vertę automobilių pirkėjams. Įsipareigojame teikti specialų finansavimą lizinguojamų automobilių gamintojų prekių ženklų vardu (angl. White-label). Tai unikalus finansavimo modelis Baltijos šalyse, leisiantis automobilius įsigyti kur kas paprasčiau ir palankesnėmis sąlygomis. Kliento įvertinimas ir dokumentų ruošimas bus itin greitas ir patogus. Be to, naudojamos e. priemonės leis automobilius įsigyti ir finansuoti internetu“, – pažymėjo „UniCredit Leasing“ Lietuvoje vadovas Laimonas Belickas.

„Baltijos šalyse esame vieni iš automobilių prekybos lyderių, savo portfelyje turintys tikrai daug automobilių prekės ženklų. Savo veikloje pastebėjome, jog beveik 7 iš 10 klientų, įsigydami automobilį, naudojasi lizingo teikiamomis naudomis. Suprasdami klientų poreikius kruopščiai atsirinkome automobilių finansavimo partnerius, kad jų pagalba galėtume visus su automobilio įsigijimu susijusius klausimus susitvarkyti mūsų salone patogiai, paprastai ir aiškiai“, – sakė Laima Sereičikaitė, „Inchcape“ Finansavimo ir draudimo padalinio vadovė Baltijos šalyse.

„UniCredit Leasing“ Lietuvoje yra sėkmingai Europoje veikiančios bankininkystės paslaugų grupės „UniCredit“ dalis, siūlanti vietinę ir tarptautinę patirtį bei suteikianti prieigą prie pirmaujančių produktų ir paslaugų 14 pagrindinių rinkų Europoje.