Vilniaus „Žalgiris“ Budapešte pralaimėjo, tačiau išsaugojo viltis patekti į kitą etapą

Modestas Vorobjovas
  © Elvis Žaldaris
2019-07-11 23:53

Pirmojo Europos taurės etapo rungtynėse itin nepasisekė šalies futbolo vicečempionams Vilniaus „Žalgiriui". Rungtynes su Budapešto „Honved“ vilniečiai pralaimėjo 3:0 ir itin sukomplikavo savo galimybes patekti į kitą etapą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 33-ąją minutę – varžovams skersavus kamuolį į baudos aikštelę, suklydo „Žalgirio“ gynėjas, o pirmas prie kamuolio suskubęs Bence'as Zoltanas Bano-Szabo pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrasis įvartis į „Žalgirio“ vartus taip pat krito po netipinės klaidos. Varžovams įmetant kamuolį iš užribio, šio nesustabdė nei vienas žaidėjas ir atsimušęs į žemę jis atsidūrė prie tolimojo žalgiriečių vartų virpsto. Čia greičiau už kitus atsidūręs Davidas Ngogas galva pelnė antrajį įvartį.

Padėtis dar labiau komplikavosi 69-ąją minutę į Vilniaus komandos vartus skyrus 11 m. baudinį. Jį realizavo Danielis Gazdagas.

Skirtumas galėjo būti dar didesnis, tačiau 85 minutę 11 metrų baudinio nerealizavo tas pats D. Gazdagas.

Pačioje rungtynių pabaigoje po kampinio rezultatą sušvelnino po keitimo aikštėje pasirodęs Karolis Uzėla.

Atsakomosios rungtynės vyks liepos 18 d. Minimalus patekimą į kitą etapą „Žalgiriui" garantuosiantis rezultatas yra 2:0, tačiau praleidus įvartį, jau tektų mušti bent keturis.