Lajo Traore
Lajo Traore
  © Elvis Žaldaris
2019-07-11 21:27

Ketvirtadienio vakarą LFF stadione Vilniuje buvo sužaistos pirmojo Europos lygos etapo atrankos rungtynės tarp Vilniaus „Riterių“ ir „Klaksvik“ iš Farerų salų.

Nors prieš rungtynes Vilniaus komanda galėjo džiaugtis labiausiai, nes jiems iš Lietuvos komandų teko teoriškai silpniausi varžovai, svečiai iš Šiaurės parodė charakterį – rungtynės baigėsi rezultatu 1:1.

Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 0:0. Abu rungtynių įvarčiai krito antrojo pradžioje – po puikios kombinacijos 46-ąją minutę pasižymėjo vilniečių gynėjas Voldemaras Borovskis. Tačiau džiaugtis ilgai neteko, kadangi jau 55-ąją minutę rezultatą po kampinio išlygino varžovų komandos kapitonas Jakupas Andreasenas.

Nors likusią rungtynių dalį pavojingiau atrodė šeimininkai, persverti rungtynių savo naudai jiems nepavyko.

Esamas rezultatas palankesnis Farerų salų futbolininkams – dėl įvarčio išvykoje, atsakomajame mače jiems užtenka sužaisti nulinėmis lygiosiomis. „Riterius“ tenkintų pergalė arba lygiosios, įmušus daugiau nei vieną įvartį.