M. Markle sukritikuota dėl to, kaip rankose laikė savo pirmagimį: atrodė, kad jis tuoj iškris

Meghan Markle su sūnumi Archie ant rankų
Meghan Markle su sūnumi Archie ant rankų
  © SCANPIX
Alfa Pramogos
2019-07-11 19:30

Sasekso kunigaikštienė pirmą kartą atsidūrė motinas kritikuojančių internautų taikinyje. Viešumoje su sūnumi pirmą kartą pasirodžiusi Meghan buvo peikiama už tai, kaip rankose laikė savo pirmagimį.

Su Kate Middleton ir jos vaikais princais George’u ir Louisu bei princese Charlotte stebėjusi polo varžybas, kuriose žaidė ir princai Harry bei Williamas, Meghan iš rankų nepaleido savo sūnaus.

Gamta besimėgaujančias moteris su vaikais įamžino fotografai, nuotraukos netrukus pasklido internete. Jas pamatė vadinamoji tėvų policija, neleidusi laiko veltui ir sukritikavusi Meghan už tai, kaip ji rankose laikė savo sūnų.

„Ji neturi jokių motiniškų instinktų. Archie kaklas ir kūnelis nėra prilaikomi. Nėra ir kepurėlės, apsaugančios nuo saulės“, – rašė vienas internautas.

„Atrodo, kad mažyliui nepatogu, jis tuoj iškris. Meghan reikia pamokų, kaip būti mama“, – teigė kitas.


Meghan Markle su sūnumi Archie

Meghan Markle su sūnumi Archie© SCANPIX

Ištikimi gerbėjai, pamatę ką tik mama tapusiai Meghan skirtas kritikos strėles, puolė jos ginti.

„Savo vaikus saugančios mamos būtent taip ir laiko kūdikius. Džiaugiuosi už Meghan, Harry ir Archie“, – visiškai kitokią nuomonę išreiškė viena internautė.

„Labai daug komentarų apie tai, kaip Meghan laiko Archie, ir kad ji nežino, kaip tai daryti. Aš matau ne tai. Galiu ir klysti, bet matau mamą, saugančią savo vaiką, apglėbusią jį, kiek tik leidžia ranka. Žinau, koks tai jausmas“, – teigė kita.


Meghan Markle su sūnumi Archie ir princas Harry

Meghan Markle su sūnumi Archie ir princas Harry© SCANPIX

Vaikų auklėjimo ekspertė ir knygų tėvams autorė Lucy Shrimpton Yahoo.com patikino, kad Meghan Archie laiko tinkamai.

„Kiekvienas tėvas savo vaiką laiko ir ramina skirtingai. Tai, kaip tai daro Meghan, yra vienas rekomenduotinų būdų, – sakė L. Shrimpton. – Didžiąją dalį Archie kūno motina prilaiko savo dešine ranka, o jo galvytė ant jos krūtinės. Taip laikomi kūdikiai gali girdėti ir jausti mamos širdies plakimą. Kol kūdikis žiūri į šoną, o Archie taip ir daro, tai puikus būdas mažyliui raminti.“

Lucy pridūrė, kad Archie kaklą, jei šis netikėtai pakeltų galvą nuo mamos krūtinės, Meghan prilaiko kaire ranka. „Tikriausiai žmonės nėra tikri dėl saugių vaiko laikymo ant rankų būdų, – tęsė ji. – Jų yra daug, galbūt vieni naudojami dažniau už kitus. Svarbiausia prilaikyti vaiko kūną, galvytę ir kaklą.“

Ekspertė pridūrė, kad kiekviena mama pirmaisiais vaiko auginimo mėnesiais ar metais susiduria su tam tikromis problemomis, nes stokoja žinių, patiria spaudimą. Kritika, kad ir kokia ji būtų, itin kenkia mamos pasitikėjimui savimi.

„Kritikuoti Meghan už tai, ką daro milijonai žmonių, yra nereikšminga ir bjauru. Mamos turėtų palaikyti viena kitą ir reikšti solidarumą“, – svarbia žinute pasidalijo L. Shrimpton.

M. Markle sukritikuota dėl to, kaip rankose laikė savo pirmagimį: atrodė, kad jis tuoj iškris

Meghan Markle su sūnumi Archie ant rankų