Dainininkė D. Rimkevičiūtė: kelionės privertė kitaip pažvelgti į pasaulį

Dovilė Rimkevičiūtė (nuotr. S. Viličkos)
Dovilė Rimkevičiūtė (nuotr. S. Viličkos)
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2019-07-12 07:01

Televizijos projektuose „Aš – superhitas“ ir „X Faktorius“ išgarsėjusi dainininkė Dovilė Rimkevičiūtė su džiaugsmu prisimena dienas, kai keliavo po pasaulį. Mergina tikina, kad kelionės padėjo visai kitaip pažvelgti į pasaulį.

Šiandien sėkmingai dainininkės karjeros Lietuvoje siekianti Dovilė pasakoja po mokyklos baigimo pasirinkusi visai su muzika nesusijusias studijas. Deja, jos laikui bėgant tapo kančia.

„Studijuojant Danijoje vis kirbėjo mintis, kad tai, ką darau, – ne man. Tuo metu studijavau verslą ir technologijas bei dirbau kavinėje. Vis dėlto nei studijos, nei indų plovimas ir lėkščių nešiojimas toli gražu nebuvo mano svajonė, tad viską mečiau. Neilgai trukus susikroviau daiktus ir išvykau į Paryžių, vėliau į Maroką. Ten pamačiau gyvenimą visai kitomis akimis – grožėjausi kiekviena detale ir mokiausi gyventi šia diena“, – prisimena Dovilė.

D. Rimkevičiūtė juokiasi sakydama, jog vos atvykus į Maroką šis pasirodė it visai kitas pasaulis.

„Daugeliui europiečių reikėtų ilgiau pabūti Maroke – ten greitai išmoktume labiau vertinti kasdienes akimirkas, o ne materialius dalykus. Žmonės ten naudojasi senais telefonas ir nesiskundžia, turi nedaug turto, bet yra labai laimingi. 

Keliaudama po Maroką mačiau, kad ten pagrindinis gyvenimo klausimas – kaip išgyventi, o ne ką apsirengti, kokį telefoną nusipirkti. Tai tikrai buvo savotiškas šokas po Europos, bet labai reikalinga patirtis. Maroke mokiausi paprasto požiūrio į gyvenimą“, – tikina ji.


Dovilė Rimkevičiūtė (nuotr. S. Viličkos)

Dovilė Rimkevičiūtė (nuotr. S. Viličkos)© Organizatoriai

Dainininkė pasakoja, kad iš pradžių pasirodęs kaip nemenkas išbandymas Marokas greitai tapo savas. Vis dėlto tuomet jau reikėjo sugrįžti į Europą. Dovilė šypteli pasakodama, jog sugrįžusi jautėsi lyg balta varna – visi draugai siekia karjeros, o ji su maža kuprine keliauja po pasaulį be jokio plano.

„Po Maroko vėl buvo lengvas, bet geras šokas grįžus į Vilnių. Tuomet jau atrodė, kad niekur nevažiuosiu, nes visi žmonės aplink dirba „normalius“ darbus nuo 8 iki 17 val., o aš nieko nedarau, tik keliauju. Jaučiausi visiškai nepritapusi.

Tačiau vieną dieną man prašviesėjo – kas čia tokio, kad kasdien neinu į darbą, juk kiekvienas gyvename savo ritmu. Supratau, kad jei jau įsigijau kelionę, tai kodėl turiu nevažiuoti toliau. Kaip bus, taip bus. Tuomet ir prasidėjo mano trys savaitės Puerto Rike“, – šypteli ji.

Dovilė pasakoja, kad kelionė į Pietų Ameriką jai įsimins ilgam. Ir ne tik dėl įspūdingų vaizdų, bet ir dėl galimybės padainuoti vietinių organizuotame vakarėlyje. Tiesa, šis koncertas galėjo pasibaigti ir susitikimu su amerikiečių atlikėju Pitbulliu.

„Nuvykti į Puerto Riką buvo pats geriausias sprendimas mano gyvenime. Ir ne tik todėl, kad galėjau pasimėgauti gyvenimu taip, kaip mėgaujasi vietiniai. Ten turėjau galimybę padainuoti viename vakarėlyje, kuris vyko viešbutyje. 

Tik sudainavusi visas savo dainas sužinojau, kad visai netoli to viešbučio gyvena pasaulinio lygio žvaigždė, amerikiečių dainininkas Pitbullis. Dabar pažįstami vis juokiasi, kad gal ir girdėjo jis mane dainuojant“, – šmaikštauja D. Rimkevičiūtė.