Oficialiai pristatytas naujasis „Juventus“ strategas: padėsiu C. Ronaldo pasiekti naujus rekordus

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri
  © SCANPIX
EuroFootball.lt
2019-06-20 18:30

Vakar į Turiną atvykęs naujasis „Juventus“ vyr. treneris Maurizio Sarri šiandien jau dalyvavo surengtoje spaudos konferencijoje, kurioje prašneko apie ekipos ateities tikslus ir darbą su garsiuoju Cristiano Ronaldo.

„Londono „Chelsea“ komandoje vadovavau keliems labai pajėgiems futbolininkams, tačiau treniruoti portugalą reikš dar vieną žingsnį į priekį, – tikino italas. – Tikiuosi, jog padėsiu jam pasiekti naujus rekordus.“

M. Sarri mėgins pratęsti įspūdingą Turino klubo triumfų seriją Italijoje – „Senoji senjora“ „Serie A“ pirmenybes laimėjo jau aštuonis sykius iš eilės.

„Nuolatos iškovoti pergales – visada sunki užduotis, o „Juventus“ klubas yra įsipareigojęs visada laimėti. Tu privalai turėti aiškias idėjas 2-3 žaidėjams, kurie gali nulemti rungtynių baigtį ir tuomet suteikti jiems šansą atskleisti savo galimybes. Pagal tai išsirinksime ir išsidėstymą aikštėje.

Dabar „Juventus“ yra geriausia Italijos komanda, kuri pasiūlė man galimybę grįžti į gimtinę. Tai – visą karjerą vainikuojantis pasiekimas“, – sakė M. Sarri.

Strategas Londone praleido vos sezoną, o prieš tai treniravo „Empoli“ ir „Napoli“ ekipas.