Žvejojusiems policininkams paauglys pasiūlė įsigyti narkotikų

Žvejai
Žvejai
  © Edvard Blaževič
Vakarų ekspresas
2019-06-19 07:06

Pirmadienį vakare, likus pusvalandžiui iki vidurnakčio, Klaipėdoje, prie Malūno tvenkinio, ne tarnybos metu žvejojusiems trims jauniems Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės Mobilaus būrio pareigūnams penkiolikmetis vaikinukas pasiūlė įsigyti narkotinių medžiagų.

Jis pats užkalbino pareigūnus, klausdamas, gal šie norėtų nusipirkti „žolės“. Neuniformuoti pareigūnai pasiteiravo apie kainą, sužinojo, kad prašoma 10 eurų už 1 gramą, paprašė „pardavėją“ atnešti tiek, kiek turi, ir liko laukti. Jie nelabai tikėjosi, kad nepilnametis sugrįš.

Po keleto minučių vaikinas vėl pasirodė, sakydamas, kad surado 7–8 gramus. Patruliai, be abejo, apie kuriozinį atvejį informavo kolegas, kurie paauglį sulaikė ir pristatė į policijos komisariatą.

Atlikus dalinę apžiūrą, nepilnamečio kišenėse rasti keturi pakeliai su augaline, greičiausiai narkotine, medžiaga. Vieną pakelį jis jau buvo perdavęs savo „pirkėjams“.

Tiriama, ar vaikas pats nebuvo apsvaigęs. Tyrimo rezultatų laukiama.

Ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus nusikaltimo nepradėtas, kadangi paauglys – per jaunas. Pabendravęs su policijos pareigūnais, jis perduotas tėvams.

Klaipėdos policijos komisariato pareigūnai stengiasi išsiaiškinti, iš kur nepilnametis galėjo gauti, kaip spėjama, kvaišalų.