Neseniai sūnaus susilaukusi L. Mazalienė: vis apima liūdnos mintys

Laura ir Šarūnas Mazalai
Laura ir Šarūnas Mazalai
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2019-06-19 07:03

Praėjusią savaitę verslininkų, žurnalistų Lauros ir Šarūno Mazalų šeima pasipildė nauju nariu – porai gimė sūnus. Dvi dukras auginantys žinomi tėvai ilgai lauktam sūnui suteikė Matijaus vardą.

Nors motinystė viešojoje erdvėje apibrėžiama kaip pats nuostabiausias moters gyvenimo tarpsnis, vis dėlto, kaip ir daugelis ką tik pagimdžiusių mamų, vos grįžusi namo L. Mazalienė susidūrė su kiek kitokia realybe – žinomą moterį apniko pogimdyvinis liūdesys. Savo pastarųjų dienų išgyvenimais Laura pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Triskart vyksta ir viskas taip panašu. Prasideda vos grįžus, gal net važiuojant namo. Sėdi, verki. Verki ir nesupranti. Po kelių minučių pažiūri į naują angelą žemėje ir vėl laiminga jautiesi iki paširdžių.

Nakties pradedu bijoti, nes tamsoje viskas paūmėja. Daug minčių skrieja tarp žvaigždžių. Dažniausiai jos liūdnos: apima vienišumas, jautiesi neįvertinta, nesuprasta, kad tavo viena kelionės dalis baigėsi, prasidėjo kita... Ir iki galo nesupranti, ar keliauji viena, ar su vyru, ar su visais vaikais. Ir išvis kur tas kelias veda?

Ryte pabundu ir tikiuosi paskęsti jūroje bučinių, bet ir vėl tas pats – jūra ašarų: kodėl jis sėdi prie kompiuterio? Kodėl nekviečia šventinių pusryčių? Kur mano bijūnai, kuriuos myliu kaip rytinę saulę? Kur dėmesys kaip Santa Barbaroje... Trenkiu durimis. Nepagailiu ir žodžių, rėžiančių širdį. Išeinu ir vėl verkiu. Vienatvė dar stipresnė, ašaros sūresnės“, – pasakojo moteris.

L. Mazalienė pabrėžė, jog motinystės laikotarpiu apninkančiomis niūriomis mintimis būtina dalytis – esą taip padedame ne tik sau, bet ir aplinkiniams.

„Kur ta laimės pasaka? Širdy. Ji tikrai yra. Bet, be viso to, čia apsigyvena ir kitokie jausmai. Aišku, ne visoms taip būna, bet būna. Ir labai norisi, kad kuo daugiau mūsų žinotų, ko galima tikėtis.

Aš, nors ir žinojau, tikėjausi, kad šįkart bus kitaip. Nebuvo. Mylėti, džiaugtis, eiti iš proto, bet kartu kentėti, liūdėti yra normalu, svarbu netylėti, svarbu, kad būtų kam suprasti. Tik iki galo pati nesuprantu, ar čia vis dar aš, ar hormonai, ar kas. Bet viskas praeina. Praeis ir tai“, – rašė ji.


View this post on Instagram

‘Baby blues’ 👀 Triskart vyksta ir viskas taip panašu. Prasideda vos grįžus, gal net važiuojant namo. Sėdi verki. Verki ir nesupranti. Po kelių minučių pažiūri į naują angelą žemėje ir vėl laiminga jautiesi iki paširdžių. 🌙 🌙Nakties pradedu bijoti, nes tamsoje viskas paūmėja. Daug minčių skrieja tarp žvaigždžių. Dažniausiai jos liūdnos: apima vienišumas, jautiesi neįvertinta, nesuprasta, kad tavo viena kelionės dalis baigėsi-prasidėjo kita... Ir iki galo nesupranti, ar keliauji viena, ar su vyru, ar su visais vaikais. Ir išvis, kur tas kelias veda? 💛Ryte pabundu ir tikiuos paskęsti jūroje bučinių, bet ir vėl tas pats - jūra ašarų: kodėl jis sėdi prie kompiuterio? Kodėl nekviečia šventinių pusryčių? Kur mano bijūnai, kuriuos myliu kaip rytinę saulę? Kur dėmesys kaip Santa Barbaroje... Trenkiu durim. Nepagailiu ir žodžių rėžiančių širdį. Išeinu ir vėl verkiu. Vienatvė dar stipresnė, ašaros sūresnės. 🌙Kur ta laimės pasaka? Širdy. Ji tikrai yra. Bet be viso to čia apsigyvena ir kitokie jausmai. Aišku, ne visoms taip būna, bet būna. Ir labai norisi, kad kuo daugiau mūsų žinotų, ko galima tikėtis. Aš nors ir žinojau, tikėjaus, kad šįkart bus kitaip. Nebuvo. Mylėti, džiaugtis, eiti iš proto, bet kartu kentėti, liūdėti yra NORMALU, svarbu, NETYLĖTI, svarbu, kad būtų kam suprasti. Tik iki galo pati nesuprantu, ar čia vis dar aš, aš hormonai, ar kas. Bet viskas praeina. Praeis ir tai. 💛🙏🏻 🌙🌙🌙 #babyblues #ithappens #truemotherhood #momofthree #postpartum #ikvepianciaimotinystei #breastfeeding

A post shared by Laura Mazalienė (@lauramazaliene) on

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad žinia, jog L. Mazalienė laukiasi trečiojo vaikelio, pasklido dar metų pradžioje, kai moteris atskleidė visada svajojusi apie tris panašaus amžiaus vaikus.

„Kai draugai sužinojo apie pirmąjį nėštumą, džiaugėsi labiau. Dabar visi sako, kad tris mažus vaikus auginti bus labai sunku“, – anksčiau sakė buvęs LRT televizijos sporto žurnalistas Š. Mazalas. Jam antrino ir žmona. „Neseniai buvome pas draugus, jų močiutė pasakė, kad turėčiau labai pasitikėti savo vyru, nes ryžausi susilaukti trečiojo vaikelio. Niekada apie tai nesusimąsčiau, tačiau taip, esu labai laiminga, kad turiu tokį vyrą“, – tąkart pasakojo L. Mazalienė.