Pora prašo žmonių paremti jų keliones: abiejų mamos dirba po du darbus, kad vaikams nereikėtų

Catalinas ir Elena (nuotr. another_beautiful_day_official)
Catalinas ir Elena (nuotr. another_beautiful_day_official)
  © „Instagram“
Alfa Pramogos
2019-06-17 16:15

Catalinas Oncas ir jo žmona Elena Engelhardt socialiniame tinkle „Instagram“ dalijasi pavydėtinais kadrais iš kelionių po visą pasaulį. Prieš porą metų sukurta paskyra jau pritraukė beveik 35 tūkst. sekėjų. Vokiečių pora, aplankiusi Indoneziją, Prancūziją, Italiją ir Naująją Zelandiją, jau ruošiasi kitam savo nuotykiui, tačiau jie susidūrė su tam tikrais nesklandumais – finansinėmis problemomis.

Liepą į Afriką dviračiais keliauti norinti pora, kurių nė vienas neturi darbo ar santaupų, internete prašo nepažįstamų žmonių paramos. Jei to dar nebūtų gana, Catalino ir Elenos motinos dirba po du darbus, kad jų vaikai galėtų nevaržomai keliauti, rašo Mirror.co.uk. 

Svetainėje „GoFundMe“ vokiečių pora prašo žmonių prisidėti prie jų tikslo surinkti 10 tūkst. eurų. Pasak jųdviejų, šį nuotykį paremti verta, nes jis turės teigiamos įtakos jų sekėjams.

„Mes galėtume parašyti ilgą tekstą apie psichologinės sveikatos svarbą ar klimato kaitą. Galėtume liepti jums siekti svajonių arba išlipti iš komforto zonos. Galėtume pasakoti, kokios gražios yra kelionės, kokios naudingos, ir tai, kad transliuojamos žinios neatitinka realybės. Bet mes jums tai parodysime! Mažiau kalbų, daugiau darbų“, – rašoma jų „GoFundMe“ anketoje.

Nors pora ir yra labai užsiėmusi, nuolat keliauja po įvairias šalis ir įspūdžiais iš jų dalijasi socialiniame tinkle, nemažai klausimų sukelia jų galimybės įsidarbinti.

Catalinas ir Elena yra sakę, kad darbas būtų itin „žalingas“ jų gyvenimo būdui.

„Kai kurie mums pasakytų susirasti darbą kaip ir visi kiti bei liautis prašius. Tačiau kai kitų gyvenimams turime tiek daug įtakos, darbo mūsų planuose tikrai nėra, – rašė jie. – Galėtume dirbti modeliais ir uždirbti greitų pinigų, bet mes nenorime skatinti vartotojiškumo. Šiuo metu normalus darbas būtų labai kenksmingas.“

Nors dėl neįprasto pinigų uždirbimo būdo, jų prašant iš kitų, vokiečiai sulaukė daug kritikos, prie jųdviejų „didžiausio nuotykio“ prisidėjo jau šeši aukotojai, skyrę 200 eurų.

„Leidžiate savo mamoms dirbti dviejuose darbuose, kad jums nereikėtų dirbti viename? Kaip miegate naktį? – keliautojų teiravosi įpykę internautai. – Kaip galite judėti po tuo gėdos kalnu? Kai kurie žmonės šią platformą naudoja dėl gyvybę išsaugoti galinčių priežasčių, galbūt jūs atimate pinigus iš tų, kuriems jie būtini, kad galėtų išgyventi iki kitos savaitės. Tai lėkšta, netikra ir rodo, kas su mūsų pasauliu yra negerai.“

„Štai pasiūlymas. Gal susiraskite darbus (kaip ir mes visi) ir išlaikykite patys save? Gal net galėtumėte padėti labiau nuskriaustiems?“ – teigė kitas.

Prieš išgarsėdami dėl tokių kritikuojamų veiksmų, Catalinas ir Elena dėmesio socialiniuose tinkluose daugiausia sulaukė dėl neįprastos poros įvaizdžio. Beveik visą vaikino kūną puošia tatuiruotės, o Elena – priešingai. Jos tatuiruočių beveik nematyti.