LaVarą Ballą įsiutino jo sūnų iškeitusių „Lakers“ veiksmai: jie niekada nelaimės kito čempionų titulo

LaVaras Ballas
LaVaras Ballas
  © SCANPIX
Alfa.lt
2019-06-16 13:45

Naujojo Orleano „Pelicans“ klubui pagaliau pasiryžus iškeisti savo ryškiausią žvaigždę Anthony Davisą į Los Andželo „Lakers“ ekipą, mainų sūkuryje atsidūrė ir žymiosios Ballų šeimos vyriausiasis sūnus Lonzo.

Jis, kartu su Brandono Ingramu ir Joshu Hartu, yra priverstas krautis lagaminus ir keliauti į Luizianos valstiją, kur užsivilks „pelikanų“ aprangą.

„Lakers“ sprendimas iškeisti 2017-ųjų naujokų biržoje antru šaukimu pakviestą Lonzo itin nepatiko jo tėvui LaVarui, kuris šiuos mainus pavadino blogiausiu „Lakers“ žingsniu klubo istorijoje.

Beje, žinią apie mainus Ballai sužinojo netikėtai – LaVaras kartu su sūnumis Lonzo ir LiAngelo stebėjo Drew lygos rungtynes, kuriose rungtyniavo jauniausiasis šeimos sūnus LaMelo. Keletas sirgalių sustabdė Ballus tam, kad nusifotografuotų, o kai kurie iš jų paklausė LaVaro apie įvykusius mainus.

„Garantuoju, kad tai bus blogiausias „Lakers“ žingsnis, kurį jie atliko gyvenime, ir jie niekada nelaimės kito čempionų titulo, – sakė prieš pusantrų metų Lietuvoje kartu su dviem jauniausiais savo sūnumis viešėjęs amerikietis. – Jie liks nusivylę, o aš tuo pasimėgausiu. Visiems sakiau, kad Los Andželo komanda žlunga, o galiausiai tai ir įvyko. Geriausia, kad mano sūnus paliko tą valtį prieš jai sprogstant.“LaVaras jau ilgus metus kartojo, kad visų trijų jo sūnų likimas yra žaisti „Lakers“ gretose. Visgi dabar net ir vyriausiasis Lonzo iškeliauja į kitą miestą, o L. Ballas už tai Los Andželo klubo organizaciją sumalė į miltus.

„Daviau „Lakers“ komandai šansą. Galite sugrįžti atgal ir prisiminti, kai sakiau, jog jeigu klubas pas save pasikvies visus tris brolius Ballus, jie išgyvens. Bet Los Andželo komanda paleido tai vėjais“, – pyko LaVaras.

Lonzo NBA lygoje sužaidė du sezonus, kuriuose vidutiniškai rinko po 10 taškų, 6,2 atkovoto kamuolio ir 6,4 rezultatyvaus perdavimo. Praėjusio sezono jis nebaigė dėl čiurnos traumos.