10 amžinai nelaimingo žmogaus skiriamųjų požymių

Geresnės ateities laukimas
Geresnės ateities laukimas

Laimingi žmonės neieško ir nereikalauja laimės, jie tiesiog yra laimingi. O nuolat nelaimingi žmonės sugeba sukurti aplink save neigiamą aurą ir patirti „33 nelaimes vienu metu“.

Jūs negalėsite pataisyti savo nesėkmių, jeigu neatsikratysite apatijos, pesimizmo, neveiklumo, bevališkumo. Laimė būna labai glaudžiai susijusi su mūsų veiksmais, mintimis ir pasirinkimu. Laimė gimsta galvoje. Užfiksuokite savo geras mintis, perkraukite savo galvą, dar geriau – išmeskite seną sistemą ir instaliuosite naują.

Pasitikrinkite, ar neturite amžinai nelaimingų žmonių simptomų.

1. Jiems būdingas fatališkas požiūris į gyvenimą

Nelaimingi žmonės greitai pasiduoda, net nesuteikdami sau jokio šanso. „Aš – bejėgis“, „To neįmanoma pakeisti“. „Šefe, viskas žlugo“. Toks mąstymas labai riboja. Žmogus žengia per gyvenimą tik baimės varomas. Baimė sulaiko jį nuo alternatyvų, naujų kelių, naujų sprendimų ieškojimo. Baimė užmuša visą potencialą.

2. Jie įstrigo įprastoje rutinoje ir priešinasi bet kokioms permainoms

Žmonės turi atitrūkti nuo rutinos. Kartais reikia žengti žingsnį į šalį ir pabūti žiūrovu, o ne dalyviu. Permainos jiems reiškia pastangas, o pastangos – skausmą ir diskomfortą. Taip, tai tas pats skausmingas išėjimas iš komforto zonos. Šis etapas, kai tenka susikoncentruoti ne į laimės paieškas, o į tai, kaip nugalėti baimę, yra labai svarbus.

3. Jie net nebando pakeisti savo padėties

Amžinai nelaimingo žmogaus būsena yra visiška kapituliacija ir savo pozicijų užleidimas. Šį pasirinkimą žmogus daro kasdien, užuot bandęs atrasti sau kažką naują: naujų įpročių, naujų santykių, naujų veiklos rūšių, naujų produktų, naujų žinių. Kodėl nepabandžius ieškoti savęs kiekviename gyvenimo etape?

4. Jie nuvertina save

„Aš – toks idiotas!“, „Aš nieko nesugebu“. Negi jūs negalite būti geri bent sau? Laimė gimsta vidiniame tikėjime savo jėgomis. Jūsų požiūris į save – tai jūsų minčių produktas, o neigiamos nuostatos pavers jus tikrai nieko nesugebančiu menkysta. Ar jūs to norite?

5. Jie apsupa save depresiją keliančiais dalykais

Amžinai nelaimingi žmonės tiesiog atrinkinėja niūrius ir slegiančius dalykus iš aplinkinio pasaulio. Jie skaito liūdnas knygas, žiūri baisias laidas, renka blogas naujienas. Taip jie įtikina save, kad aplinkui viskas blogai, labai blogai. Ir, žinoma, jie užprogramuoja save viso to blogio pritraukimui į savo gyvenimą.

6. Jie labai nerimauja dėl to, ką galvoja kiti

Neįmanoma būti laimingiems, jeigu visą laiką kankina klausimas, ką galvoja ir mano apie mus kiti, nors galvoti ir rūpintis savimi turime tik patys, nesijaudindami dėl aplinkinių nuomonės. Žema savivertė ir pasitikėjimo savimi stoka patvirtina nelaimingo žmogaus diagnozę.

7. Jie visada į viską reaguoja gynyba ir savisauga

Užuot patys valdę gyvenimą, nelaimingi žmonės leidžia gyvenimui valdyti juos. Neįmanoma gyventi laimingai, jeigu visą laiką būsite gynybinėje pozicijoje. Todėl nepriimkite nieko per daug asmeniškai, tačiau adekvačiai reaguokite į tiesą. Būkite atviri, mokykitės rizikuoti, gaudykite šansus ir laužykite savo vidinius barjerus.

8. Jiems būdinga arogancija ir beprotiškas užsispyrimas

Amžinai nelaimingi žmonės viską daro savaip ir gina savo tiesą, net jeigu jie būna neteisūs. Išdidumas ir užsispyrimas – barjerai, kuriuos galima ir reikia sugriauti. Atsiverkite alternatyvioms idėjoms ir sprendimams. Jeigu kažkas nesuveikia, nebijokite išbandyti kito metodo.

9. Jie per stipriai kabinasi į praeitį ir į tai, kas pasenę

Toksiniai santykiai, liūdni prisiminimai, praeities nuoskaudos, materialinės vertybės, neužbaigti projektai ir užduotys – sąrašą galima tęsti ilgai. Kad atlaisvintume vietos naujiems dalykams, reikia paleisti senus, jau atgyvenusius, atlikti inventorizaciją ir apsivalyti.

10. Jie per daug rimtai žiūri į save

Jeigu jūs nesugebate pasijuokti iš savęs ar aplinkybių, tai nejaučiate tikro gyvenimo. Vėl ženkite žingsnį į šalį ir pažvelkite į vaizdą iš šalies. Galbūt suprasite, kad esate pernelyg rimtas, susikaustęs žmogus, kuriantis nepaprasto užimtumo ir svarbumo regimybę. O toks tipas atrodo komiškai.

Šaltinis: Flytothesky.ru