Lietuvos diplomatinio korpuso ekonomikos diplomatams ir komercijos atašė pristatytas Šiaulių regiono verslas

Pristatytas Šiaulių regiono verslas
Pristatytas Šiaulių regiono verslas
  © Organizatoriai
alfa.lt
2019-06-13 13:37

Vakar vyko metinis Lietuvos ambasadose dirbančių specialistų suvažiavimas. Šia proga Šiauliuose lankėsi daugiau nei 70 Lietuvos diplomatų ir specialiųjų ekonomikos atašė. LR ambasadų atstovų metinį suvažiavimą organizavo Užsienio reikalų ministerija, „Versli Lietuva“ ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Pirmoji susitikimo dalis vyko vienoje gražiausių ir istoriškai Šiaulių regiono verslui reikšmingoje vietoje – Chaimo Frenkelio viloje. Atvykusius diplomatus ir ekonomikos srityje dirbančius specialiuosius atašė sveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas. Susitikimo metu VšĮ „Versli Lietuva“ atstovas Vadimas Ivanovas pristatė Šiaulių apskrities ekonomikos raidos tendencijas, UAB „Šiaulių LEZ“ valdybos narys Tomas Jaskeliavičius papasakojo apie LEZ teikiamas galimybes ir plėtrą.

Lietuvos ambasadų atstovams veiklą ir verslo lūkesčius pristatė Rūmų nariai: didžiausia Europoje ekologiškos žemės ūkio produkcijos gamintoja UAB „Baltic champs“ („AUGA Group“); inovatyvių odontologinių medžiagų gamintojai, būsimi Šiaulių LEZ naujakuriai UAB „Medicinos linija“; vieninteliai veterinarinių preparatų ir vaistų gyvūnams gamintojai Baltijos šalyse, taip pat žmonėms skirtos aktyviosios kosmetikos gamintojai UAB „Ruvera“; didžiuosius regiono baldų gamintojus vienijanti asociacija Baltijos baldų klasterio; stipri regiono prekybos bendrovė UAB „Jupojos technika“.

Renginyje taip pat dalyvavo į Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų kvietimą, pasinaudoti galimybe susitikti ir bendrauti su įmonių tikslinėse eksporto rinkose veikiančiais ambasadų atstovais, atsiliepusios Šiaulių regiono įmonės. Įmonių atstovai turėjo galimybę užmegzti šiltą kontaktą, tiesiogiai klausti, konsultuotis, prašyti pagalbos eksporto plėtros klausimais.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai po pietų diplomatinių atstovybių specialistams suorganizavo pažintinius vizitus į 7 lietuviško kapitalo, Šiaulių regione įkurtas, užaugintas ir sėkmingai eksportuojančias pagamintą produkciją įmones: „Bodesa“, „Artilux“, „Plamega“, „Salda“, „Baltik vairas“, Laurema“ ir D. Beconio įmonė.

Daugiau įamžintų renginio akimirkų iš pirmosios renginio dalies Chaimo Frenkelio viloje ir iš pažintinių vizitų į įmones galima rasti Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Facebook“ paskyroje. Nuotraukų autoriai: Lina Mišeikienė, Renata Chvoinikovienė, Rokas Baranauskas.       

Lietuvos diplomatinio korpuso ekonomikos diplomatams ir komercijos atašė pristatytas Šiaulių regiono verslas

Pristatytas Šiaulių regiono verslas
+47