Siaubinga tragedija: Kėdainių rajone nuskendo skęstančią moterį gelbėjęs vyras

Nelaimė Kėdainiuose (Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.)
Nelaimė Kėdainiuose (Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.)
  © Archyvas

Kėdainių rajono Nociūnų kaime trečiadienio vakarą įvyko tragedija. Namo kieme iškastame vandens tvenkinyje nuskendo pusamžis vyras.

Pirminiais duomenimis, keliolika minučių po 20 valandos tvenkinyje sumanė išsimaudyti sodybos šeimininkė. Besimaudydama moteris pradėjo skęsti. Jos pagalbos šauksmą išgirdęs vyriškis puolė moters gelbėti, bet įšokęs į vandenį pats pradėjo skęsti. Moteriai šiaip ne taip pavyko išsikapanoti į krantą, deja, vyriškis nugrimzdo į dugną.

Netrukus Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė pagalbos skambutis. Paskambinęs asmuo pranešė, kad tvenkinyje skęsta vyriškis. Į įvykio vietą išskubėjo ugniagesiai gelbėtojai, greitosios pagalbos medikai, policijos pareigūnai.

Atvykę į Vandžiogalos gatvėje esančią sodybą gelbėtojai vyriškio kūno nematė. Teko nerti į vandenį, buvo vykdoma vyro paieška.

Netrukus kūnas buvo ištrauktas iš vandens. Vyriškis buvo perduotas medikams. Medikai vyrą bandė gaivinti, tačiau pastangos buvo bevaisės. Vyras buvo gaivinamas naudojant LUCAS krūtinės spaudimo sistemą.

Po kurio laiko medikai vyriškiui konstatavo mirtį. Kūnas buvo perduotas į įvykio vietą atvykusiems laidojimo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojams.