Neįprasta vyro ir žmonos pažinties istorija: kaip su tuo susijęs nepažįstamo žmogaus kapas?

Pora
Pora
  © Pixabay.com
Alfa Pramogos
2019-06-12 16:00

Tik gražiausios meilės istorijos prasideda neįprasčiausiose vietose. Daugelis savo antrąją pusę sutiko mokslo įstaigoje, parduotuvėje, bare ar klube, tačiau žmogų, su kuriuo praleisite visą gyvenimą, galima sutikti ir gerokai keistesnėse vietose, pavyzdžiui, kapinėse. Vienas socialinio tinklo „Twitter“ vartotojas papasakojo apie keistą, bet lemtingą pažintį ten, kur retai sutiksi kitų žmonių.

Mattas anksčiau gyveno mažame kaimelyje. Ten esančiose kapinėse yra palaidotas jo tėtis. Pasak vyro, tarp jųdviejų užsimezgęs ryšys buvo labai stiprus. Jis sunkiai susitaikė su tėčio netektimi, tad jo kapą lankydavo dažnai ir visada atnešdavo gėlių.

“(Kapą) dažnai lankė ir mano mama, ji taip pat atnešdavo gėlių, mano seneliai taip pat dar buvo gyvi, jie irgi nepamiršdavo gėlių. Tėčio kapas dažnai primindavo trečios vietos nugalėtoją „Chelsea Flower Show“, – socialiniame tinkle rašė vyras.

Kaskart lankantis kapinėse, Matto žvilgsnis užkliūdavo už šalia jo tėčio esantį kapą. Ant jo niekada nebuvo gėlių, nors žmogus mirė būdamas 37-erių ir per Kalėdas. Jam pagailo vienišo asmens, taigi kaskart lankydamas tėtį, gėlių atnešdavo ir šiam žmogui.

Niekam apie tai neprasitaręs, jis tai darė beveik dvejus metus. Galiausiai apie nepažįstamą vyriškį Mattas ėmė galvoti kaip apie draugą.

„Svarsčiau, ar mus kas nors sieja, dėl ko mane taip prie jo traukia. Galbūt mes lankėme tą pačią mokyklą, žaidėme toje pačioje futbolo komandoje ar kažkas panašaus“, – pasakojimą tęsė jis.

Vedamas smalsumo, Mattas padarė tai, ką šiais laikais daro daugelis – nepažįstamojo duomenis įvedė į paieškos sistemą „Google“. Vos po kelių sekundžių jis sužinojo baisią tiesą ir priežastį, dėl ko niekas niekada ant jo kapo nepalikdavo gėlių.

Kapavietėje šalia jo tėčio gulintis vyras Kalėdų dieną nužudė savo žmoną, jos tėvus, o pats iššoko priešais važiuojantį traukinį.

„Jaučiausi blogai dėl jo žmonos ir jos tėvų. Jaučiausi esantis skolingas atsiprašymą“, – pasakojo internautas.

Mattas sužinojo, kur yra palaidoti tragiško likimo nepažįstamo vyro artimieji, ir jų kapus papuošė gėlių puokštėmis.

„Stovėjau prie kapo ir murmėjau atsiprašymo žodžius, kai šalia manęs priėjo moteris. Ji norėjo sužinoti, kas aš toks ir kodėl ant jos tetos ir senelių kapų palikau gėlių. Nepatogi situacija“, – tęsė vyras.

Mattas papasakojo visą istoriją, o vėliau ryžosi išties drąsiam žingsniui – pakvietė moterį į pasimatymą.

„Neįtikėtina, bet ji sutiko. Po dvejų metų ji dar kartą ištarė „taip“, kai paprašiau jos tekėti už manęs. Štai kaip susipažinau su savo žmona“, – užbaigė jis.

Pora vis dar yra kartu, neseniai atšventė vestuves ir jau augina vaikus.