NBA pasaulis su nekantrumu laukia K. Duranto traumos diagnozės: puolėjas išsitirti nuvyko į Niujorką

Kevinas Durantas
Kevinas Durantas
  © SCANPIX
Alfa.lt
2019-06-12 11:04

Traumą penktosiose NBA finalo rungtynėse Toronte patyręs Kevinas Durantas išvyko į Niujorką, kur jam bus atliktas magnetinio rezonanso tyrimas, praneša ESPN.

Po daugiau nei mėnesio pertraukos į aikštę grįžęs „Golden State Warriors“ puolėjas nespėjo sužaisti nė 12 minučių, kai iš pirmo žvilgsnio visiškai nekaltoje situacijoje kryptelėjo dešinę koją ir buvo priverstas su komandos draugų pagalba keliauti į rūbinę.

Kaip po rungtynių atskleidė „karių“ krepšinio operacijų prezidentas Bobas Myersas, K. Durantas patyrė Achilo sausgyslės traumą, kurios rimtumą nustatys minėtasis tyrimas.

Net po 34,2 taško atkrintamųjų varžybų pradžioje rinkęs K. Durantas iš rikiuotės iškrito dar gegužės 9-ąją, kai rungtynėse prieš Hjustono „Rockets“ susižeidė tą pačią dešinę koją. Tiesa, tuomet buvo skelbiama, kad žaidėjas patyrė ne Achilo sausgyslės, o blauzdos traumą, kuriai išsigydyti jam prireikė daugiau nei mėnesio.

Dabar baiminamasi, kad K. Durantas gali išgirsti pačią nemaloniausią diagnozę – jam gali būti nutrūkusi Achilo sausgyslė, o tai reikštų, jog be krepšinio vienas geriausių pasaulio krepšininkų turėtų praleisti mažų mažiausiai pusmetį.

Be sutarties šią vasarą liksiantis 30-metis krepšininkas NBA dėlionėje vaidino svarbų vaidmenį ne tik dėl savo įtakos „Warriors“ rezultatams NBA finale, bet ir dėl savo pasirinkimo laisvųjų agentų rinkoje. Daugelis manė, jog K. Durantas ryšis palikti Oklando komandą, su kuria dusyk iškovojo čempiono žiedą, ir apsivilks kažkurios kitos ekipos marškinėlius. Daugiausia gandų supo pagrindinę į KD nusitaikiusią komandą – Niujorko „Knicks“, tačiau puolėjui patyrus galimai sunkią traumą, daugelis galimų sprendimų ir jo ateities spėlionių pakibo ore.

„Warriors“ penktąsias rungtynes prieš „Raptors“ sugebėjo laimėti net ir be antrajame kėlinyje iš rikiuotės iškritusio K. Duranto. Vis dėlto net ir išplėšę pergalę 106:105 „kariai“ serijoje iki keturių pergalių vis dar atsilieka 2-3.