G. Nausėda įvardijo, ką pasirinko savo gydytojais

Gitanas Nausėda
Gitanas Nausėda
  © Irmantas Gelūnas / Fotobankas
BNS
2019-06-12 11:03

Išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda asmeniniais gydytojais pasirinko Santaros klinikose Vilniuje dirbantį Andrių Klimašauską Vilniuje ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto universiteto rektorių Remigijų Žaliūną Kaune.

„Aš manau, kad mes turime atiduoti duoklę tam faktui, kad turime labai stiprius medicinos centrus tiek Vilniuje, tiek Kaune“, – žurnalistams antradienį teigė G. Nausėda.

A. Klimašauskas nuo 1991 m. dirba gydytoju anesteziologu reanimatologu. R. Žaliūnas kardiologu dirba nuo 1987 m.

Paklaustas, ar jam nekelia abejonių R. Žaliūno reputacija dėl žinomų ryšių su politinės korupcijos byloje kaltinamu buvusiu „MG Baltic“ viceprezidentu Raimondu Kurlianskiu, išrinktasis prezidentas sakė, jog tai nesusiję klausimai.

„Tai yra pirmiausia profesorius, puikus savo dalyko žinovas, ir dėl šitos priežasties aš manau, kad mes turėtumėme kalbėti apie gydytojo ir paciento santykį“, – kalbėjo būsimasis šalies vadovas.

R. Žaliūnas šių metų vasarį apie savo susitikimus su R. Kurlianskiu liudijo koncerno „MG Baltic“ politinės korupcijos bylą nagrinėjančiame Vilniaus apygardos teisme.

G. Nausėda pareigas pradės eiti po inauguracijos liepos 12 d.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.