JAV futbolininkės pasaulio čempionių titulo gynybą pradėjo pelnydamos 10 įvarčių per kėlinį

JAV futbolininkės
2019-06-12 10:14

Titulą ginančios ir pagrindinėmis favoritėmis triumfuoti pasaulio moterų čempionate laikomos JAV futbolininkės įspūdingai pradėjo turnyrą Prancūzijoje.

Amerikietės grupių etapo rungtynėse net 13:0 nušlavė Tailandą ir įsirašė pirmuosius tris taškus į savo sąskaitą.

Taip pat skaitykite: Moterų pasaulio futbolo čempionato startas: favoritės, ryškiausios žvaigždės ir protestuojanti norvegė

JAV rinktinė po pirmojo kėlinio pirmavo tik 3:0, bet po pertraukos nebesigailėjo varžovių iš Azijos, pridėdamos net 10 tikslių smūgių ir pagerindamos tiek pasaulio čempionato vieno kėlinio, tiek ir visų rungtynių rezultatyvumo rekordus.

Įspūdingą pasirodymą surengė amerikiečių lyderė Alex Morgan, pasižymėjusi net penkis sykius – 12, 53, 74, 81 ir 87 minutėmis. Po dukart pasižymėjo Rose Lavelle (20 ir 56 min.) bei Samantha Mewis (50 ir 55 min.), o po vieną įvartį įmušė Lindsey Horan (32 min.), Megan Rapinoe (79 min.), Mallory Pugh (85 min.) ir Carli Lloyd (90+2 min.).

Planetos pirmenybėse su šiuo maču buvo baigtas pirmasis turas – po vakar vakaro visos komandos yra sužaidusios po vieną susitikimą.